Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēks un daba dzīvo harmonijā uzzini vairāk!

Zaļā biroja programma uzņēmumiem

 

Pievienojies!

 

 

Mūs atbalsta:


 

 

 

Baudi pavasari Papē!

Starp Papes ezeru un jūru ir viena no lielākajām putnu migrācijas vietām Latvijā: Baltās – Baltijas jūras putnu ceļš. Sezonā caurceļojošo putnu skaits Papē pārsniedz vienu miljonu. Brauc vērot atceļojošos putnus un pavasara norises Papes ezera piekrastē!

Parka viesus gaida atjaunota Ekoloģisko procesu taka, kas tapusi ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu, un 32 km garā Papes ezera taka, kas atjaunota LIFE projekta COASTLAKE laikā.

Dabas parkam izveidota jauna mājas lapawww.pdf-pape.lv! Iepazīsti Papi!Aktualitātes

Datums: mai 26, 2015

28. maijā jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies “Strādā jebkur!” diena, kurā piedalīsies arī Pasaules Dabas Fonds, daloties informācijā par Zaļā biroja iespējām. Akcija norisināsies Latvijas Nacionālās operas skvērā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Savu dalību pasākumā var pieteikt šeit.

Lasīt vairāk
Datums: mai 25, 2015
Sestdien, 30.maijā, plkst. 10:30 demonstrējumu teritorijā "Kalna Gavieši" Skujenes pagastā Pasaules Dabas Fonds uzņems Daugavpils Universitātes studentu grupu. Uz semināru tiek laipni aicināti pieteikties arī meža īpašnieki, kā arī citi interesenti.

Lasīt vairāk
Datums: mai 22, 2015

Šodien - starptautiskā bioloģiskās daudzveidības diena! Aicinām to atzīmēt 29. un 30. maijā dodoties uz Bioloģiskās daudzveidības 24 h ralliju! Šogad jau trešo reizi dabas entuziasti un eksperti tiksies bioloģiskās daudzveidības sacensībās Lietuvā. Sacensību mērķis: 24 stundu laikā identificēt iespējami vairāk augu, dzīvnieku, kukaiņu sugu.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!