Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēks un daba dzīvo harmonijā uzzini vairāk!

Zaļā biroja programma uzņēmumiem

 

Pievienojies!

 

 

Mūs atbalsta:


 

 

 

Viena planēta

 

 

Viena kustība. Viens mērķis. Viena planēta. Zemes stunda šogad vieno cilvēkus no 172 valstīm! Paldies Tev, ka biji kopā ar daudziem miljoniem cilvēku visā pasaulē!

 

Šogad Latvijā rekordliels dalībnieku skaits - 58 pašvaldības, vairāk kā 20 pasākumi!


Apņemies un uzsāc videi draudzīgas iniciatīvas ikdienā.

 

Seko Zemes stundas norisei Facebook un Twitter!

 

 

 

 

 Aktualitātes

Datums: mar 28, 2015

©Matthew Marvin

Starptautisko ekspertu grupa ir izvirzījusi Dienvidāfrikas pilsētu Tsveinu (Tshwane) titulam - Zemes stundas galvaspilsēta 2015. Viņi novērtē pilsētas zaļās iniciatīvas, kas ļauj tuvoties tās mērķim -  būt par vadošo zaļo galvaspilsētu Āfrikā. Tituls ir kā daļa no globālās Zemes stundas Pilsētu konkursa (Earth Hour City Challenge), kas ir kopdarbs starp WWF and ICLEI – vietējās pašvaldības ilgtspējai, kuru mērķis ir veicināt aktīvu darbību un atbalstu no pilsētām globālajā pārejā, lai tuvotos atjaunojamas enerģijas nākotnei.

Lasīt vairāk
Datums: mar 23, 2015
Jau šo sestdien, 28.martā, laikā no 20:30 – 21:30 visa pasaule vienosies Zemes stundas svētkos, kuru laikā simboliski izslēdzot apgaismes objektus gan indivīdiem, gan organizācijām ir iespēja paust aktīvu nostāju par videi draudzīgu dzīvesveidu. Šogad Pasaules Dabas Fonds par Zemes stundas saukli ir izvēlējies „Tu vari Mainīt klimata pārmaiņas”, atgādinot, ka klimata pārmaiņas ir process, ko ar saviem paradumiem ietekmē ikkatrs.
Lasīt vairāk
Datums: mar 16, 2015

Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru aicina lauksaimniekus aktīvi piedalīties konkursā „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā 2015”, lai pārstāvētu Latviju starp citām Baltijas jūras reģiona valstīm un pretendētu uz naudas balvu – 10 000 eiro.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!