Atbalsti Pasaules Dabas Fonda darbu, zvanot 90006181

Maksa par zvanu 1,42 €

WWF programma uzņēmumiem

 

 

Mūs atbalsta


 

 

 

 

Kā Pasaules Dabas Fonds meklē „Spoku tīklus”?

Kampaņas “Spoku tīkli” laikā Latvijas ezeros esam atraduši tīklus, murdus, barotavas, ūdas, makšķerēšanas auklas ar visiem āķiem un grozus, kas vēlreiz norāda, ka mūsu iekšzemes ūdeņi ir pilni ar dažādiem pamestiem zvejas rīkiem.

2014. gadā Rīgas pašvaldības policija no ūdenstilpnēm izņēma 343 nelikumīgus zvejas rīkus, kuru kopgarums pārsniedz 14000 metru! Pasaules Dabas Fonds, sadarbībā ar Pārgaujas novada pašvaldību, šogad pārbaudīja 5 ezerus: Ungura, Raiskuma, Sāruma, Auciema un Riebiņu. Kā notiek spoku tīklu meklēšana? Skaties: PDF Youtube vietnē.Aktualitātes

Datums: sep 24, 2015
© Pasaules Dabas Fonds
Šobrīd Latvijā vērojama pozitīva statistika – gan aizturētie maluzvejnieku, gan nelikumīgi zvejas rīku skaits mazinās - tādēļ jo īpaši svarīgi turpināt darbu gan ūdenstilpju apsekošanā, gan sabiedrības izglītošanā. Šodien noticis Pasaules Dabas Fonda (PDF) kampaņas “Spoku tīkli” noslēguma pasākums, kura laikā kampaņas veidotāji atskatījās uz paveikto 5 Latvijas ezeros.
Lasīt vairāk
Datums: sep 22, 2015

Tuvojoties Parīzes klimata sarunām (COP 21), solījumus par emisiju samazināšanu ir devušas vairākas valstis; tās kopā veido aptuveni 60% no visām pasaules siltumnīcefekta gāzu emisijām. Tai pat laikā valstis, kas veido būtisku piesārņojuma daļu, kā, piemēram, Brazīlija, Indonēzija, Indija un Saūda Arābija, savus plānus varētu paziņot nākamo nedēļu laikā.

Lasīt vairāk
Datums: sep 15, 2015
© Pasaules Dabas Fonds

2015.gada 8.septembrī Latvijas Republikas Ministru kabinets pieņēma Meža un saistīto nozaru attīstības pamatnostādnes 2015.-2020.gadam. Neskatoties uz to, ka šajā politikas dokumentā viens no izvirzītajiem mērķiem ir “Latvijas mežu apsaimniekošana ir ilgtspējīga un starptautiski atzīta”, dokumenta turpmākajā rīcības izklāstā nepārprotami paustas ekonomisko interešu vajadzības, pievēršot ļoti fragmentāru uzmanību meža apsaimniekošanā nepieciešamajiem uzlabojumiem vides un sociālajās jomās Latvijā.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!