Atbalsti Pasaules Dabas Fonda darbu, zvanot 90006181

Maksa par zvanu 1,42 €

WWF programma uzņēmumiem

 

 

 

 

Mūs atbalsta


 

 

Pasaules Dabas Fonds "Strādā jebkur!" dienā

Šodien, 27.maijā, tika aizvadīta  akcija “Strādā jebkur!”, kuras laikā tika runāts par elastīga darba stila priekšrocībām - gan organizācijām, gan to darbiniekiem. Akcijas laikā interesenti tika aicināti strādāt kopā pie Latvijas Nacionālā muzeja, baudot radošu darba vidi un uzzinot noderīgu informāciju par elastīga darba stila ieguvumiem. Akcijas mērķis ir iepazīstināt ar elastīga darba stila iespējām, kā arī šādas darba organizācijas iespēju mazināt ietekmi uz vidi.

“Jau piekto gadu Pasaules Dabas Fonds piedalās akcijā “Strādā jebkur!”. Tā ir lieliska iespēja popularizēt sociāli atbildīgus un apkārtējai videi draudzīgākus darba nosacījumus. Mēs domājam par darbinieka sajūtām, efektivitāti, rezultativitāti un videi draudzīgām ikdienas izvēlēm. Mūsu ikdiena ir ļoti daudzveidīga, un savā birojā esam ieviesuši vides pārvaldības sistēmu “Zaļais birojs”, kas pieprasa mums atbildīgi izvērtēt dažādās ietekmes. Elastīgā darba vide, ko atbalsta mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi, palīdz adaptīvāk risināt ar transportu, enerģijas patēriņu saistītos vides problēmjautājumus, šādi mazinot siltumnīcefekta gāzu emisijas un pozitīvā formā veicinot darbinieku izpratni par videi draudzīgāku dzīvesveidu,” Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors.Aktualitātes

Datums: mai 23, 2016

No 16.-26. maijam Bonnā, Vācijā notiek ANO klimata pārmaiņu konference. Šī ir pirmā oficiālā tikšanās pēc Parīzes nolīguma pieņemšanas pagājušā gadā. „Šis ir brīdis, kad valdībām ir jāpierāda vēlme izpildīt dotos solījumus,” norāda Samanta Smita WWF Klimata un enerģētikas iniciatīvas vadītāja.

Lasīt vairāk
Datums: mai 19, 2016

© Wild Wonders of Europe / Pete Oxford / WWF

Ibērijas lūsis ir visapdraudētākā kaķu dzimtas suga pasaulē – 2002. gadā Ibērijas pussalā bija palikuši mazāk kā 100 īpatņi. Taču pēdējie publicētie vērojumi š.g. aprīlī liecina par pozitīvām pārmaiņām – savvaļā saskaitīti 404 lūši.

Lasīt vairāk
Datums: mai 13, 2016

© Baltic Pictures

Jau piekto gadu Latvijā notiks “Strādā jebkur!” diena, kuras mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu, skaidrot tā priekšrocības un elastīga darba organizēšanas principus. Šogad elastīga darba stila piekritēji un interesenti aicināti pulcēties darbam ārpus biroja 27. maijā no plkst. 13:00 līdz 15:00 parkā aiz Latvijas Nacionālā mākslas muzeja.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!