Atbalsti Pasaules Dabas Fonda darbu, zvanot 90006181

Maksa par zvanu 1,42 €

WWF programma uzņēmumiem

 

 

 

Mūs atbalsta


 

 

 

 

Svarīgākais par dabas aizsardzību mežā nu vienkopus

Pasaules Dabas Fonds izveidojis jaunu vietni ar svarīgāko informāciju par dabas aizsardzību meža apsaimniekošanā.

Kā dabai draudzīgi cirst kokus? Kādi ir svarīgākie elementi, kas nodrošina dabas daudzveidību mežā?

Piemēram, vai zināji, ka veci koki, kritalas un pameža krūmi, kā arī daudzveidīgs mežs upju krastā un mežmalas ir dabai ļoti svarīgi elementi? Kā tos atpazīt? Par to visu īsfilmās, infografikās un citos informatīvajos materiālos jaunajā vietnē "Meža bioloģiskā daudzveidība".Aktualitātes

Datums: nov 19, 2015

Tiek veidota jauna vienošanās par klimatu, ko plānots apstiprināt 2015. gada decembrī Parīzē, Francijā COP 21 sanāksmes laikā. Kioto protokola – starptautiska dokumenta, kas nosaka valdībām samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas – darbība beidzas.

Pasaules Dabas Fonds aicina valstu līderus uzdrošināties pieņemt ambiciozus mērķus, nosakot mūsu vienīgās planētas nākotni.

Kas ir COP? Kā Tu vari iesaistīties?

Lasīt vairāk
Datums: nov 9, 2015
© Pasaules Dabas Fonds

Sestdien, 14 .novembrī, plkst. 10:00 Pasaules Dabas Fonda meža apsaimniekošanas demonstrējumu teritorijā „Kalna Gavieši” Amatas novada Skujenes pagastā norisināsies seminārs par nekailciršu mežsaimniecību un ES atbalstu mežu īpašniekiem. Seminārā mežsaimniecības speciālisti sniegs prezentācijas par kopšanas ciršu un izlases ciršu pielietojumu, tās īpatnībām privāto mežu apsaimniekošanā, kā arī par nosacījumiem ES atbalsta saņemšanai meža īpašniekiem.
Lasīt vairāk
Datums: nov 6, 2015

© Joonas Fritze

Somu pāris Markus Eerola un Minna Sakki-Eerola ir uzvarējuši Pasaules Dabas Fonda konkursā „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā 2015”! Apbalvojums pasniegts svinīgā ceremonijā Štrālzundē, Vācijā un iegūts par saimniecībā izmantotajām inovatīvajām, precīzajām tehnikām, kas palīdz veidot optimālu augsnes struktūru un novērš augu barības vielu noplūdi. Konkurss „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā” visās Baltijas jūras reģiona valstīs norit jau sesto gadu; tā mērķis ir parādīt un izcelt aktīvus un inovatīvus lauksaimniekus, kuri palīdz uzlabot Baltijas jūras stāvokli.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!