Dabas brīvdienu talku dienasgrāmatas

30.maijs, Baltā kāpa, Saulkrasti

Zaļās nedēļas ietvaros Dabas aizsardzības pārvaldes projekta “LIFE Ekosistēmu pakalpojumi” pārstāvji kopīgi ar Pasaules Dabas Fondu Saulkrastu kāpās rīkoja talku “zaļo risinājumu” demonstrēšanai un pielietošanai praksē. Veidojām žodziņus un stādījām kāpu kviesi! Vairāk informācijas TE. Kā arī ir tapusi maza video dienasgrāmata:

 

 

10.jūnijs, Gūtmaņa ala, Sigulda

Sestdien, 7. jūnijā, Siguldā, ar talku Gūtmaņa alas apkārtnē, Pasaules Dabas Fonds ar Coca-Cola HBC Latvija un Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu uzsāka kustību “Dabas aizsardzības brīvdienas”.

Vairāk informācijas TE.

 

 

 

 

 

 

 

27.jūlijs, Ežezers un Andrupenes meži

27.aujūlijā 17 talcinieki, atjaunoja Lielās Lāču salas pļavu Ežezerā un veideoja atsegumus jeb novāca sūnu un nobiru slāni Andrupenes mežos. Ar talkas norisi iepazīsties video dienas grāmatā vai lasi TE.

 

 

 

12.augusts, Dabas parks "Pape"


12.augustā visas dienas garumā talcinieki attīrija Dabas parka "Pape" palienu pļavas, lai palielinātu gan lielo zālēdāju ganības, gan atjaunotu dzīvotni aizsargājamajām sugām.

 

 

18.-19.augusts, DL "Ances purvi un meži"


Pirmajā dienā cītīgi attīrījām purvu no niedrēm un krūmiem, lai aizsargājamajai puķītei - dzeltenajai akmeņlauzītei būtu vairāk platības, kur augt. Otrajā dienā atēnojām divus dižozolus Lonastes upes krastā.