Atbalsti Pasaules Dabas Fonda darbu, zvanot 90006181

Maksa par zvanu 1,42 €

WWF programma uzņēmumiem

 

 

Mūs atbalsta


 

 

 

 

Atbrīvojam Latvijas ezerus no “spoku tīkliem”!

Pasaules Dabas Fonds ar Latvijas vides aizsardzības fornda atbalstu realizē kampaņu “Spoku tīkli”, veicot preventīvus pasākums ar mērķi samazinātu pamestu un pazaudētu zvejas rīku apjomu Latvijas ezeros.
Šāda kampaņa Latvijā tiek veikta pirmo reizi un jau pirmajā kampaņas nedēļā no Ungura ezera tika izvilkti 15 kg bezsaimnieka zvejas rīku.  Savukārt Raiskuma ezers visus kampaņā iesaistītos patīkami pārsteidzis ar ezera tīrību un vietējo iedzīvotāju atsaucību maluzvejniecības uzmanīšānā. Seko līdzi kampaņas jaunumiem Facebook!


Aktualitātes

Datums: aug 19, 2015
© Gaston Lacombe

No 20. līdz 23. augustam dabas parkā “Pape” viesosies dabas aizsardzības brīvprātīgie talcinieki no Igaunijas un Somijas. Ārvalstu viesi strādās palieņu pļavās pie biotopa atjaunošanas, kurā ganās Papes savvaļas zirgi un tauri, kā arī uzzinās vairāk par dabas parku “Pape” un lielo zālēdāju lomu dabā. Dabas atjaunošanas projekti un talkas ir guvuši plašu popularitāti Igaunijā un Somijā, tādēļ Pasaules Dabas Fonds jau otro gadu organizē šādu talku arī dabas parkā “Pape” un plāno plašāk attīstīt šo kustību arī Latvijā.

Lasīt vairāk
Datums: aug 7, 2015
© Edward Parker / WWF-Canon
Saskaroties ar vēl nebijušu savvaļas noziedzības pieaugumu, ANO 30.jūlijā pieņēma vēsturisku rezolūciju, apņemoties visās valstīs palielināt kopīgos centienus izbeigt globālo malumedniecības krīzi un risināt plašo nelegālo savvaļas dzīvnieku tirdzniecību.
Lasīt vairāk
Datums: aug 7, 2015
© DE BOER Marijke / WWF
Arī šonedēļ Pasaules Dabas Fonds turpina plašu sabiedrības uzmanību izpelnījušos kampaņu “Spoku tīkli”, attīrot Auciema ezeru no pamestiem un pazaudētiem zvejas rīkiem. Nedēļas laikā kopā ar inspektoriem apsekots ezers un tā apkārtne un konstatēts, ka Auciema ezerā maluzvejniecība notikusi lielākoties ziemā, jo ir atrastas daudz slēptas ziemas ūdas. Tāpat no ezera izcelti dažādi pamesti zvejas rīki un pat vecs enkurs un secināts, ka, pateicoties apkārtējo iedzīvotāju modrībai, ezers ir kopumā labi pieskatīts un malu zvejnieki baidās tajā likt tīklus.
Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!