Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēks un daba dzīvo harmonijā uzzini vairāk!

Pievienojies!

 

 

 

Mūs atbalsta:


 

 

Kādas zivis labāk lietot uzturā?

Ir svarīgi apzināties, ka zivju izvēle maltītei ietekmē to nozveju. Zivis var un vajag ēst, bet jāraugās, lai tās iegūtas, ievērojot atbildīgus zvejas principus, ko palīdz darīt Pasaules Dabas Fonda jaunais Zivju gids.

Lai norādītu vai jūras produktu ir ieteicams lietot uzturā, izmantotas trīs krāsas. Zaļā krāsa nozīmē „laba izvēle – izbaudi maltīti”, dzeltenā – „apdomā pirms izvēlies”, bet sarkanā – „labāk neizvēlies”.

Ko ikviens var darīt zivju labā?

  • - Iegādājoties jūras produktus veikalā, tirgū vai restorānā, pajautāt, kāda ir to izcelsme.
  • - Aicināt veikalus savā produktu klāstā iekļaut vairāk sertificētus jūras produktus un to izstrādājumus – tā pasargājot gan sevi, gan dabu.
  • - Iespēju robežās sekot līdzi Zivju gida padomiem!

Projekts „Zivis – kā izvēlēties atbildīgi?” tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.Aktualitātes

Datums: okt 20, 2014

Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar mežsaimniekiem katru gadu rīko atvērto durvju dienas meža apsaimniekošanas demonstrējumu teritorijās. Šogad pirmais seminārs sekmīgi aizvadīts 18. oktobrī demonstrējumu teritorijā „Pūpoli”.

Lasīt vairāk
Datums: okt 20, 2014

Sociālajā akcijā “Vislatvijas zāļu skapīšu tīrīšana” iedzīvotāji uz „A Aptiekas” tīkla aptiekām iznīcināšanai dabai draudzīgā veidā ir atnesuši 1664 kilogramus nederīgu medikamentu, kā arī 254 termometrus. Lielais savākto zāļu daudzums parāda, ka problēmai ir nepieciešams valstisks risinājums – kā zināms, Latvijā kopš 2011.gada zāles netiek uzskatītas par bīstamajiem atkritumiem. Nederīgus medikamentus „A Aptieku” tīklā varēs nodot arī turpmāk.

Lasīt vairāk
Datums: okt 15, 2014

Oktobrī un novembrī Pasaules Dabas Fonds aicina meža īpašniekus, apsaimniekotājus un studentus uz semināriem – atvērto durvju dienām Pasaules Dabas Fonda meža apsaimniekošanas demonstrējumu teritorijās. Semināros piedalīsies lektori Jānis Rozītis (PDF), Jānis Donis (LVMI Silava), Pēteris Kaļeinikovs (LLU, Meža fakultāte) un citi.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!