WWF programma uzņēmumiem

 

 

 

 

Mūs atbalsta


 

 

Svarīgākais par dabas aizsardzību mežā vienkopus

Pasaules Dabas Fonds izveidojis jaunu vietni ar svarīgāko informāciju par dabas aizsardzību meža apsaimniekošanā.

Kā dabai draudzīgi cirst kokus? Kādi ir svarīgākie elementi, kas nodrošina dabas daudzveidību mežā?

Piemēram, vai zināji, ka veci koki, kritalas un pameža krūmi, kā arī daudzveidīgs mežs upju krastā un mežmalas ir dabai ļoti svarīgi elementi? Kā tos atpazīt? Par to visu īsfilmās, infografikās un citos informatīvajos materiālos jaunajā vietnē "Meža bioloģiskā daudzveidība".Aktualitātes

Datums: okt 18, 2016
Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldības policiju no 19. līdz 22. oktobrim turpinās kampaņu “Spoku tīkli”, kuras laikā Kuldīgas novada Mazais un Lielais Nabes ezers, kā arī Abava tiks attīrīti no nozaudētiem vai nelegāli atstātiem zvejas rīkiem.
Lasīt vairāk
Datums: okt 17, 2016

© Ildze Terēze Felsberga

Pasaules Dabas Fonds (PDF) sadarbībā ar Apes novada pašvaldības policiju 18.oktobrī papildinās kampaņas “Spoku tīkli” apsekoto ezeru skaitu ar vēl vienu – Zvārtavas ezeru, kurš tiks attīrīts no tur nozaudētiem vai speciāli atstātiem nelegālajiem zvejas rīkiem. Šie zvejas rīki arī pēc “aktīvā darba” beigām turpina ķert zivis un citus ūdens dzīvniekus, tādejādi samazinot ne tikai bioloģisko daudzveidību, bet arī cilvēkam pieejamo zivju resursu apjomu.


Lasīt vairāk
Datums: okt 14, 2016

Sestdien, 22. oktobrī, plkst. 10:00 Pasaules Dabas Fonda meža demonstrējumu teritorijā „Pūpoli”, Vecumnieku novada Kurmenes pagastā, norisināsies seminārs „Kā efektīvi un videi draudzīgi apsaimniekot nelielu meža īpašumu?”. Seminārā apmeklētāji varēs uzzināt par ES atbalstu privātajos mežos, likumdošanas aktualitātēm un pamatprincipiem meža īpašuma pārvaldībā, nekailciršu mežsaimniecību un dabas aizsardzības pasākumiem meža īpašumā, kā arī šobrīd aktuālāko tēmu – Latvijas biotopu kartēšanu. Semināra otrā daļa plānota mežā, apskatot demonstrējumu teritorijas objektus. Uz bezmaksas semināru aicināti  meža īpašnieki, apsaimniekotāji, studenti un citi interesenti.

Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!