Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēks un daba dzīvo harmonijā uzzini vairāk!

Zaļā biroja programma uzņēmumiem

 

Pievienojies!

 

 

Mūs atbalsta:


 

 

 

Aicinām paust atbalstu ES Dabas direktīvām!

Jau vairāk kā 350000 Eiropas iedzīvotāju ir pieprasījuši Eiropas Savienībai turpināt sargāt Eiropas dabu, saglabājot divu no būtiskākajām direktīvām – Dzīvotņu un Putnu – spēku.
Iedzīvotāji savu viedokli ir pauduši, izmantojot platformu Nature Alert:

Pasaules Dabas Fonds aicina arī Latvijas iedzīvotājus piedalīties un paust atbalstu.


Aktualitātes

Datums: jūl 22, 2015

Rupji pārkāpjot Ministru kabineta kārtības rulli, Zemkopības ministrija plāno virzīt apstiprināšanai Meža un saistīto nozaru attīstības pamatnostādnes 2015.–2020. gadam, kas vērstas uz meža nozares uzņēmumu lobija ekonomisko interešu apmierināšanu, ignorējot dabas aizsardzības un sabiedrības intereses.

Lasīt vairāk
Datums: jūl 20, 2015
Šonedēļ Pasaules Dabas Fonds turpina kampaņu “Spoku tīkli” Sāruma ezerā, veicot preventīvus pasākums ar mērķi samazinātu pamestu un pazaudētu zvejas rīku apjomu Latvijas ezeros. Šāda kampaņa Latvijā tiek veikta pirmo reizi un jau pirmajā kampaņas nedēļā no Ungura ezera tika izvilkti 15 kg bezsaimnieka zvejas rīku.  Savukārt Raiskuma ezers visus kampaņā iesaistītos patīkami pārsteidzis ar ezera tīrību un vietējo iedzīvotāju atsaucību maluzvejniecības uzmanīšānā.
Lasīt vairāk
Datums: jūl 17, 2015
Līdz 9.augustam Cēsu pils klētī Vides risinājumu institūts sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu ielūdz uz informatīvi vizuālu akciju par cilvēka un vides mijiedarbību. Akcijas laikā  caur vizuāliem un pasaulslaveniem World Widllife Fund (WWF) sociāliem vēstījumiem akcentēta cilvēka ietekme uz dabu, to savstarpējo attiecību harmonija un konflikti.
Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!