Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēks un daba dzīvo harmonijā uzzini vairāk!

Zaļā biroja programma uzņēmumiem

 

Pievienojies!

 

 

Mūs atbalsta:


 

 

 

Baudi pavasari Papē!

Starp Papes ezeru un jūru ir viena no lielākajām putnu migrācijas vietām Latvijā: Baltās – Baltijas jūras putnu ceļš. Sezonā caurceļojošo putnu skaits Papē pārsniedz vienu miljonu. Brauc vērot atceļojošos putnus un pavasara norises Papes ezera piekrastē!

Parka viesus gaida atjaunota Ekoloģisko procesu taka, kas tapusi ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu, un 32 km garā Papes ezera taka, kas atjaunota LIFE projekta COASTLAKE laikā.

Dabas parkam izveidota jauna mājas lapawww.pdf-pape.lv! Iepazīsti Papi!Aktualitātes

Datums: mai 22, 2015

Šodien - starptautiskā bioloģiskās daudzveidības diena! Aicinām to atzīmēt 29. un 30. maijā dodoties uz Bioloģiskās daudzveidības 24 h ralliju! Šogad jau trešo reizi dabas entuziasti un eksperti tiksies bioloģiskās daudzveidības sacensībās Lietuvā. Sacensību mērķis: 24 stundu laikā identificēt iespējami vairāk augu, dzīvnieku, kukaiņu sugu.

Lasīt vairāk
Datums: mai 19, 2015

Šodien Jūras roze – dziļjūras zivs talismans, kurš ceļo pa Eiropas Savienības (ES) Prezidentūras valstīm un informē par Dziļjūras saglabāšanas koalīcijas kampaņu – tikās ar Zemkopības ministru Jāni Dūklavu un Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktoru Normundu Riekstiņu, lai aicinātu turpināt uzsākto darbu, atbalstot sarunas par jaunām ES regulām, kas uzlabotu dziļjūras zvejas pārvaldību un aizsargātu vērtīgo dziļjūras ekosistēmu.

Lasīt vairāk
Datums: mai 18, 2015
WWF publicējis sarakstu ar kruīza un pasažieru kuģu operatoriem, kuri ir izteikuši vēlmi pārtraukt notekūdeņu izgāšanu Baltijas jūrā. Neskatoties uz pozitīvajām atsauksmēm no daudziem kuģu operatoriem, tikai viens kruīza kuģis ir piekritis pārtraukt Baltijas jūras piesārņošanu.
Lasīt vairāk

Atbalsti mūs!

Tavs ziedojums palīdzēs aizstāvēt dabas intereses
Uzzini vairāk!

Rīkojies!

Esi aktīvs! Iesaisties PDF kampaņās!
Uzzini vairāk!

Pērc dāvanu!

Dāvini dāvanu –palīdzi aizsargāt Latvijas dabu!

Uzzini vairāk!

Piesakies jaunumiem!

Raksti uz info@pdf.lv, un saņem jaunāko par PDF savā e-pastā!