2008. gads

Galerija 2008

Skaties šeit! (Foto: R.Plauks, F64)

Pasaules Dabas Fonda rīkotais 6. Nakts sēņošanas čempionāts pulcēja vairāk nekā 130 sēņotāju. Nedēļas nogalē Salacgrīvas puses „Kraukļu” viesu nams pārvērtās par meža skaņu izzināšanas, uzmanības un koncentrēšanās pārbaudes, līksmības, labdarības un dabas baudīšanas vietu. 6. Nakts sēņošanas čempionātā satikās Pasaules Dabas Fonda draugi, atbalstītāji un sadarbības partneri, lai kopīgi – floras un faunas tērpos – piedzīvotu mežu naktī.

Vairāk nekā 30 komandas, pēc rūpīgas reģistrēšanās, ap pulksten desmitiem vakarā devās mežā – speciāli iezīmētā, teju 40ha lielā sēņošanas poligonā.

Pūtēju orķestra, Roberta Gobziņa un Nakts sēņošanas čempionāta galvenā tiesneša, Pasaules Dabas Fonda direktora – Uģa Rotberga uzmundrināti, sēņotāju lukturīši izklīda mežā, lai atgrieztos pasākuma norises vietā pēc pusotras stundas.

Nakts sēņošanas čempionātā salasītais sēņu daudzums nav svarīgākais – drīzāk vērtēts tiek komandas noformējums un dalībnieku attieksme. Sarūpētajās balvās komandas saņem dažādus, videi draudzīgus pārtikas produktus un ikdienā noderīgas, ekoloģiskas lietas.

Un tomēr - Nakts sēņošanas čempions ir katrs, kurš sajutis mežu, tā skaņas un burvību...

Esi kopā ar Pasaules Dabas Fondu – kļūsti par mūsu atbalstītāju!