Jaunumi

Priecīgus Līgo svētkus!

Datums: jūn 22, 2017
Lasīt vairāk


Energouzņēmums Enefit iegūst “Zaļā biroja” sertifikātu

Datums: jūn 12, 2017

Energouzņēmums “Enefit” ir izpildījis nepieciešamos nosacījumus, lai kļūtu par “Zaļo biroju” un ieviesis Pasaules Dabas Fonda izstrādātus pārvaldības principus, kuri arī turpmāk palīdzēs ietaupīt līdzekļus, samazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu un siltumnīcefekta gāzu emisijas.

Lasīt vairāk


Ar talku Siguldā, Gūtmaņa alas teritorijā, tiek atklāta dabas aizsardzībai veltītu brīvdienu kustība

Datums: jūn 12, 2017
© Andris Tihomirovs

Sestdien, 7. jūnijā, Siguldā, ar talku Gūtmaņa alas apkārtnē, Pasaules Dabas Fonds ar Coca-Cola HBC Latvija un Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu uzsāka kustību “Dabas aizsardzības brīvdienas”.


Lasīt vairāk


ASV atsauc savu dalību vēsturiskajā Parīzes Nolīgumā

Datums: jūn 2, 2017

ASV prezidents Donalds Tramps 1. jūnijā paziņoja, ka ASV atsauc savu dalību vēsturiskajā Parīzes Nolīgumā, kas pirmo reizi globālos apmēros risinātu klimata pārmaiņas. Šis paziņojums ir aicinājums rīkoties valstu valdībām, vietējām pašpārvaldēm, uzņēmējiem un cilvēkiem visā pasaulē, lai pastiprinātu savas klimata pārmaiņām veltītās saistības.

Lasīt vairāk


Saulkrastu piekrastē nostiprināts kāpu posms

Datums: mai 31, 2017

© Everita Zaķe Kļaviņa


Projekta “LIFE Ekosistēmu pakalpojumi” pārstāvji un  Pasaules Dabas Fonds Saulkrastos veikuši kāpu stiprināšanas darbus.

Lasīt vairāk


PDF piedalīsies vides festivālā "Tīrai Latvijai" Tērvetē

Datums: mai 22, 2017
Jau 26. maijā Pasaules Dabas Fonds un vairākas citas organizācijas gaidīs visus vides festivālā "Tīrai Latvijai" Tērvetē!
Lasīt vairāk


PDF aicina uz diskusiju Daugavpils Universitātē par dabas bagātībām

Datums: mai 19, 2017

24. maijā Daugavpils Universitātē plkst. 14:00 ikviens interesents ir aicināts uz Pasaules Dabas Fonda organizētu diskusiju “Latvijas simtgades dabas deklarācija”.

Lasīt vairāk


Pasaules Dabas Fonds piedalīsies Augu aizsardzības dienas pasākumā

Datums: mai 15, 2017

© Gaston Lacombe

18. maijs ir Starptautiskā Augu aizsardzības diena. Lai pievērstu uzmanību un atgādinātu par augiem un to nozīmi cilvēka dzīvē, kopš 2009. gada šo dienu atzīmē arī Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Šogad arī Pasaules Dabas Fonds piedalīsies šajā pasākumā ar izglītojošo laboratoriju "Dabas daudzveidība".
Lasīt vairāk


Atvērtā diskusija par dabas vērtībām Liepājas Universitātē

Datums: mai 9, 2017

17. maijā Liepājas Universitātē plkst. 10:00 ikviens interesents ir aicināts uz Pasaules Dabas Fonda organizētu diskusiju “Latvijas simtgades dabas deklarācija”.

Lasīt vairāk


WWF atzinīgi novērtē ANO ziņojumu par cilvēktiesību un tīras vides ciešo saistību

Datums: mai 3, 2017

WWF (World Wide Fund for Nature) atzinīgi novērtē ziņojumu, kuru izdevis Džons Knoks (John Knox), ANO cilvēktiesību un vides referents, par cilvēktiesību saistību ar iespēju izmantot drošu, tīru, veselīgu un ilgtspējīgu vidi. Lasīt vairāk


Page 1 of 52  > >>