Jaunumi

PDF piedalīsies vides festivālā "Tīrai Latvijai" Tērvetē

Datums: mai 22, 2017
Jau 26. maijā Pasaules Dabas Fonds un vairākas citas organizācijas gaidīs visus vides festivālā "Tīrai Latvijai" Tērvetē!
Lasīt vairāk


PDF aicina uz diskusiju Daugavpils Universitātē par dabas bagātībām

Datums: mai 19, 2017

24. maijā Daugavpils Universitātē plkst. 14:00 ikviens interesents ir aicināts uz Pasaules Dabas Fonda organizētu diskusiju “Latvijas simtgades dabas deklarācija”.

Lasīt vairāk


Pasaules Dabas Fonds piedalīsies Augu aizsardzības dienas pasākumā

Datums: mai 15, 2017

© Gaston Lacombe

18. maijs ir Starptautiskā Augu aizsardzības diena. Lai pievērstu uzmanību un atgādinātu par augiem un to nozīmi cilvēka dzīvē, kopš 2009. gada šo dienu atzīmē arī Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Šogad arī Pasaules Dabas Fonds piedalīsies šajā pasākumā ar izglītojošo laboratoriju "Dabas daudzveidība".
Lasīt vairāk


Atvērtā diskusija par dabas vērtībām Liepājas Universitātē

Datums: mai 9, 2017

17. maijā Liepājas Universitātē plkst. 10:00 ikviens interesents ir aicināts uz Pasaules Dabas Fonda organizētu diskusiju “Latvijas simtgades dabas deklarācija”.

Lasīt vairāk


WWF atzinīgi novērtē ANO ziņojumu par cilvēktiesību un tīras vides ciešo saistību

Datums: mai 3, 2017

WWF (World Wide Fund for Nature) atzinīgi novērtē ziņojumu, kuru izdevis Džons Knoks (John Knox), ANO cilvēktiesību un vides referents, par cilvēktiesību saistību ar iespēju izmantot drošu, tīru, veselīgu un ilgtspējīgu vidi. Lasīt vairāk


Pasaules Dabas Fonds vēl skaistus Maija svētkus!

Datums: apr 28, 2017
Lasīt vairāk


Aicina parakstīties par videi draudzīgāku lauksaimniecību Eiropā

Datums: apr 21, 2017

© Gaston Lacombe

Eiropas Komisija šobrīd gatavo Kopējās lauksaimniecības politikas reformu. Šī reforma noteiks Eiropas pārtikas un lauksaimniecības sistēmas nākotni. Šobrīd tiek veikta publiskā apspriešana, kurā iesaistīties var ikviens. WWF ir izstrādājis savu redzējumu par Kopējās lauksaimniecības vēlamo nākotni, veidojot to pēc iespējas videi draudzīgāku.

Lasīt vairāk


Aicina uz atvērto diskusiju par Latvijas dabas bagātībām

Datums: apr 18, 2017
Lasīt vairāk


Priecīgas Lieldienas!

Datums: apr 12, 2017
Lasīt vairāk


ASV prezidents Tramps plāno atcelt visu līdz šim sasniegto klimata politikā

Datums: apr 4, 2017
© Gaston Lacombe

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps un viņa administrācija paziņojusi, ka veiks pasākumus, kas atceļ līdz šim sasniegto klimata politikā. Tas attiecas arī uz Tīrās enerģijas plānu (Clean Power Plan), kurš tiek uzskatīts par visnozīmīgāko klimata pārmaiņām veltīto likumu ASV valsts vēsturē.


Lasīt vairāk


Page 1 of 52  > >>