"Kraukļi"

 

 

Īpašnieks Edmunds Birkenbergs

Tālr. 64071851

Mob. 26322316

Valodas: latviešu un krievu

Kā atrast? Karti skatīt šeit

 

Saimniecība atrodas Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju “Kraukļos”, Svētupes krastā, 7 km no Salacgrīvas un VIA Baltika automaģistrāles. Saimniecībā ietilpst 36,5 ha meža, 6 ha pļavu un 3,8 ha purva. Saimniecības pamatdarbības saistīta ar lauku tūrismu. Tūristu vajadzībām uzcelta guļbaļķu pirts, izrakts dīķis, iekārtotas telšu vietas un izveidots volejbola laukums un piknika vieta. Gar Svētupes krastu uzsākta pastaigu izziņas takas veidošana. Tā ietvers dažādus apskates objektus; augu daudzveidību, skudru pūžņus, bebru aizsprostus un avoksnājus.

Saimniecībā ietilpstoši meži pārsvarā ir sausi. Valdošā suga mežaudzēs ir priede, bet gar upes krastu baltalksnis un bērzs. Meža apsaimniekošanā katru gadu tiek iegūts apmēram 90m³ koksnes. Lielākā daļa tiek izmantota tūrisma infrastruktūras attīstīšanai.

Saimniecības "Kraukļi" mājas lapa

Informācija par demonstrējumu objektiem "Kraukļos"

 

Kā apmeklēt saimniecību?

Ja vēlaties apmeklēts kādu no demonstrējumu teritorijām, pirms došanās ceļā noteikti sazvaniet īpašnieku un piesakiet apmeklējumu.

Ja vēlaties pieteikt grupas ekskursiju, interesējaties Pasaules Dabas Fondā. Vairāk informācijas – sazinoties ar Pasaules Dabas Fonda Meža programmas vadītāju Jāni Rozīti:

Telefona numurs: 67505640

e-pasts: jrozitis@pdf.lv

Demonstrējumu teritoriju apmeklējums ir BEZ MAKSAS!

Katru rudeni un pavasari demonstrējumu teritorijās notiek atvērto durvju dienu semināri. Seko līdzi informācijai mājas lapā!