Zemes stunda 2016

Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums pasaulē!

Miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, pieprasa izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.

 

Jau vienpadsmito reizi  cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

 

2017. gada 25. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Un šogad, gaidot Zemes stundu 2017, Pasaules Dabas Fonds kopā ar Tetra Pak meklē Latvijas klimata vēstnieku - cilvēku,  kuram rūpes par apkārtējo vidi ir dzīvesveids un kurš uz to rosina citus. Vai Tu viņu pazīsti? Varbūt tas esi Tu pats? Piesaki savu Klimata vēstnieku, kura darbi  jānovērtē un no kā būtu jāmācās visiem! Vairāk informācijas šeit!


Zemes stundas pasākumi

Lai arī kur Tu būtu 2017. gada 25. martā 20:30 uz stundu izslēdz gaismu savā istabā, mājā, dzīvoklī.

• Uzņēmumi, iestādes, organizācijas un pašvaldības aicinām izslēgt uz Zemes stundas laiku ēku fasāžu dekoratīvo apgaismojumu (ielu apgaismojumu nebūtu vēlams izslēgt drošības apsvērumu dēļ, bet pēc iespējām un vēlmes var samazināt) vai nozīmīgu objektu, kas atrodas to teritorijā, (pieminekļu, ēku) dekoratīvo apgaismojumu.


Organizē pasākumus & aicini piedalīties citus!

• Organizē Zemes stundas pasākumu par vides tematiku pirms, Zemes stundas laikā vai pēc tās saviem draugiem, radiem vai pašvaldības iedzīvotājiem.

• Aicini Zemes stundā piedalīties savus draugus, radus, kolēģus, kaimiņus – mutiski, rakstiski, video veidā vai izvietojot Zemes stundas plakātus (interesēties, rakstot uz zemesstunda@pdf.lv).

• Apmeklē citu rīkotus Zemes stundas pasākumus.

• Uzņēmumi, iestādes un pašvaldības ir aicināti ievietot informāciju par Zemes stundu un reklāmkarodziņu mājaslapās vai citos informatīvajos izdevumos.

 

Izmaini ko savā dzīvesveidā!

• Apņemies un uzsāc videi draudzīgas iniciatīvas ikdienā.

• Domāt un rīkoties videi draudzīgi ikdienā! Kā to darīt? Skaties te

 

 

Pievienojies Zemes stundas atbalstītājiem, seko līdzi!