Zemes stundas 2017 dalībnieki un pasākumi

Zemes stunda 2017

25.martā

 

Piesakies Zemes stundai 2017 rakstot: zemesstunda@pdf.lv

 

Kurp doties Zemes stundas vakarā?

Rīgā

Pasaules Dabas Fonds kopā ar Tetra Pak Latvija aicina mājīgajās kim? telpās pie tējas krūzes baudīt Zemes stundas koncertu no 20:00-22:00, kurā uzstāsies iemīļotais dziesminieks Kārlis Kazāks un daudzsološā mūziķe Tīna Šipkēvica, kā arī dziļdomīgais reperis Pikaso.

Restorāns Domini Canes visa vakara garumā pasniegs vakariņas sveču gaismā.

Iecavā

Pasākums Zemes stundas nakts spēle "Zaļā tumsa" pie Iecavas Jauniešu centra (Grāfa laukums 1, Iecava) notiks 25. martā no plkst. 19:30 līdz 21:30. Pasākums ir alternatīvs veids kā pavadīt Zemes stundu jaukā kompānijā ārpus telpām, izslēdzot elektrību mājās.  Plānota spēle ārā, silta tēja. Katrai komandai mazs mājas darbs – pagatavot lukturi no otrreizējās lietošanas materiāliem, lai kopā veidotu Zemes stundas simboliku 60+.

 

Līdz 23. martam piesaki savu komandu 2-5 cilvēku sastāvā, rakstot uz e-pastu jauniesu.centrs@iecava.lv. Pieteikumā norādi komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu komandā un kontakttālruni.
Vairāk par pasākumu - https://www.facebook.com/events/384528205251818/

Tērvetē

Tērvetes novadā jau piekto gadu atzīmēs Zemes stundu, izslēdzot ielu apgaismojumu, ejot rotaļās, runājot par klimata pārmaiņām un kā to mainīt. Noslēgumā ikgadēji tiks laistas gaisā degošas papīra laternas.

Daugmalē

Daugmales pagasta kultūras centrs šogad organizē Zemes stundas pasākumu, kas aicina Daugmales iedzīvotājus savās mājās izslēgt gaismu un elektroierīces. Doties uz Daugmales multifunkcionālo centru, kur visi kopā pavadīs vakaru sveču gaismā ar dziesmām, rotaļām, siltu tēju un sarunām par to, ko ikkatrs var darīt lai mainītu klimata izmaiņas.

Salas ciemā
Jau kopš 2014.gada Salas novadā notiek Zemes stundas akcijai veltīti pasākumi, ko organizē Salas novada Jauniešu dome. Arī šogad novada iedzīvotāji un citi interesenti tiek aicināti uz Zemes stundu 25.martā plkst. 20:00 laukumā aiz Salas KN. Būs gan nakts orientēšanās, gan radošās darbnīcas, kā arī silta tēja un kaut kas garšīgs jums no mums! Tiekamies!

Vairāk info par pasākumu: https://www.facebook.com/salasnovadajauniesiem/?fref=ts

Cēsīs

"Kā ik gadu, arī šogad Cēsu novada Jauniešu dome iesaistās Zemes stundas pasakumu organizēšanā. 25.martā no 20:30 līdz 21:30 notiks Zemes stundas centrālais pasākums. Tā norises vieta būs viens no Cēsu centrālajiem laukumiem - Rožu laukums.  Tā teritorijā māju fasādēm tiks izslēgts apgaismojums un svecīšu gaismā draudzīgi, kopā ar Cēsu iedzīvotājiem pavadīsim vienu stundu. Cilvēkus sagaidīsim ar siltu zupu un tēju kā arī visu iecienīto skautu maizi. Pasākumā uzstāsies dažādas muzikālās apvienības. Klausoties mūziku, baudīsim laiku kopā ar lieliskiem cilvēkiem un sajūtīsim zemes spēku.
Jaunāko informāciju uzzini -

 

Ventspilī

Zemes stundas pasākumus rīkos biedrība Ventspils Jauniešu dome, sadarbībā ar Ventspils Jauniešu māju.

Atzīmēt Zemes stundu sāksim Jauniešu sarunu kluba ietvaros 23. martā plkst. 17:00 Ventspils Jauniešu mājā. Saruna klubā jaunieši un interesenti tiks iepazīstināti un informēti par klimata pārmaiņām. 
Tiks piedāvātas radošās darbnīcas – sveču liešana, puķu podu gatavošana no plastmasas pudelēm, kā arī ļausim vaļu “zaļajiem pirkstiem” iestādot un izaudzējot katrs sev jaunus augus.

25. martā plkst. 20:00  kopā pulcēsimies Ventspils Jauniešu mājā, lai Zemes stundu sagaidītu sveču gaismā vietējo jauniešu akustiskās mūzikas pavadībā, sarunājoties un kopīgi spēlējot galda spēles.

Jelgavas novadā

  • Zaļenieku pagasts, Zaļenieku muižas parks, pie ugunskura. Zemes stunda tiks aizvadīta kopā ar starptautiskā projekta "Inception"dalībniekiem (jauniešu līderi, jaunatnes darbinieki un pedagogi no 8 dažādām Eiropas valstīm), kas nedēļu dzīvo un mācās Zaļenieku pils muižā.
  • Lielplatones pagasts, pie Lielplatones muižas, pulcēšanās no plkst. 20.00.
  • Vircavas pagasts, Vircavas parkā pie ugunskura, bet ja būs nelabvēlīgi laika apstākļi, tad centrā sveču gaismā spēlēs galda spēles.
  • Jaunsvirlaukas pagastā pie Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra, Svirlaukas ielā 22;
  • Kalnciema pagasts, jaunieši Zemes stundā 25.martā no plkst.20:30 līdz 21:30 pulcējas Lielupes krastā pie Kalnciema pagasta pārvaldes. Kopā veidos no svecēm Zemes stundas simboliku 60+. Plānota spēle ārā, silta tēja, radošā darbnīca.
  • Līvbērzes pagasts - Līvbērzes pagasta estrādē, Skolas iela 10 (aiz sporta halles);
Visās vietās paredzēts ugunskurs, būs iespēja malkot tēju, iesaistīties kopīgās sadziedāšanās, rotaļās, sarunās par akcijas nozīmību pasaulē un mūsu katra līdzdalību pasaules dabas resursu saudzēšanā.

Valmierā

Plkst.18.30 Valmieras pilsētas pašvaldība aicina atzīmēt Zemes Stundu un pārdomāt klimata pārmaiņu ietekmi uz dabā notiekošajiem procesiem, piedaloties pūču vērošanas nakts pārgājienā. Tā sākums pie bijušā Valmieras maizes kombināta Leona Paegles ielas krustojumā ar Jauno Smilšu ielu, kur ap plkst. 21.00 būs arī pārgājiena noslēgums.

Limbažos

Limbažu jauniešu centrs aicina: Jau šo sestdien- 25.martā pl. 20:00 tiekamies Vienības parkā uz ikgadējo Zemes stunda veltīto pasākumu. Izslēdz gaismas savā mājā un pievienojies mums, parādi, ka arī Tev rūp videi draudzīgāka rīcība. Līdzi paņem burciņu un labu noskaņojumu!

 

 

Apmeklē "Zemes Stundas" pasākumus arī šajās pilsētās un novados:

Aglonas novada pašvaldība

Aizkraukles novada pašvaldība

Alsungas novada pašvaldība

Ilūkstes novada pašvaldība

Balvu novada pašvaldība

Gulbenes novada pašvaldība

Kandavas novada pašvaldība

Carnikavas novada pašvaldība

Cēsu novada pašvaldība

Ķeguma novada pašvaldība

Lielvārdes novada pašvaldība

Mazsalacas novada pašvaldība

Ozolnieku novada pašvaldība

Pārgaujas novada pašvaldība

Preiļu novada pašvaldība

Salas novada pašvaldība

Viļakas novada pašvaldība

Jelgavas novada pašvaldība

Grobiņas novada pašvaldība

Iecavas novada pašvaldība

Ķekavas novada pašvaldība

Limbažu novada pašvaldība

Rundāles novada pašvaldība

Strenču novada pašvaldība

Tērvetes novada pašvaldība

Alojas novada pašvaldība

Bauskas novada pašvaldība

Vecumnieku novada pašvaldība

Auces novada pašvaldība

Ludzas novada pašvaldība

Limbažu novada pašvaldība

Valmieras novada pašvaldība

un

Jelgavas pilsētas dome

Ventspils pilsētas dome

Jēkabpils pilsētas pašvaldība


Zemes Stundā piedalās šādi uzņēmumi un organizācijas:

AS "Swedbank"

SIA "Coca-Cola HBC Latvia"

SIA "Copy Pro"

SIA "Liepājas RAS"

Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle

VAS Starptautiskā lidosta „Rīga"

Rocket Bean Roastery

Restorāns Domini Canes

Biedrības "ERFOLG"

Rīgas Tehniskā universitāte

Rīga Plaza

AS "Rīgas siltums"

"Rīgas gaisma" - arī šogad uz stundu izdzisīs gaisma uz Vanšu tilta un Brīvības pieminekļa apgaismojums

AAS BALTA

SEB banka