Paraksti petīciju „Par tīru un dzīvu Baltijas jūru!”

Lai pievērstu valdības un politikas veidotāju uzmanību Baltijas jūras kritiskajam stāvoklim un aicinātu nekavējoties pieņemt lēmumus, kas izšķirs mūsu jūras likteni, kampaņas „Spēks ir tīrā jūrā” iniciators Dzintars ticies ar atbildīgajiem ministriem. Dzintars jau ticies ar Zemkopības ministri Laimdotu Straujumu.

Datums: aug 20, 2012

Lai pievērstu valdības un politikas veidotāju uzmanību Baltijas jūras kritiskajam stāvoklim un aicinātu nekavējoties pieņemt lēmumus, kas izšķirs mūsu jūras likteni, kampaņas „Spēks ir tīrā jūrā” iniciators Dzintars ticies ar Zemkopības ministri Laimdotu Straujumu. Tāpat viņš nosūtījis vēstuli Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam un Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim.

Glābt Baltijas jūru viņš aicina ne tikai valdības pārstāvjus, bet arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju, parakstot petīciju PAR tīru un dzīvu Baltijas jūru.

„Es mudinu iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem, jo Baltijas jūra mirst – pārklājas ar toksiskām aļģēm. Kūtri uz to noskatoties, mēs kļūstam līdzvainīgi. Ir jārīkojas! Tāpēc aicinu ikvienu parakstīt petīciju valdībai, tādejādi apliecinot, ka cilvēkiem Latvijā ir svarīgi dzīvot tīras un dzīvas jūras krastā”, uzstāj Dzintars.

 

Pasaules Dabas Fonda darbību 2012. gadā atbalsta Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību projekta „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.