Pasniegta WWF Baltijas jūras līderības balva

Šodien Stokholmā 10. Baltijas jūras festivāla laikā pasaules slavenie diriģenti Esa Pekka Salonens un Valērijs Gergijevs, kā arī Bervalda koncertzāles direktors Mihaels Tīdens saņem WWF dibināto Baltijas jūras līderības balvu.

Datums: aug 28, 2012

Šodien, Stokholmā 10. Baltijas jūras festivāla laikā pasaules slavenie diriģenti Esa Pekka Salonens (Esa-Pekka Salonen) un Valērijs Gergijevs (Valery Gergiev), kā arī Bervalda koncertzāles direktors Mihaels Tīdens (Michael Tydén) saņem WWF dibināto 2012.gada Baltijas jūras līderības balvu.

Baltijas jūras festivāls ir  starptautisks klasiskās mūzikas festivāls, kas apvieno vairākus pasaules klases diriģentus, orķestrus un solistus. Festivāls ne vien piedāvā baudīt mūziku, bet arī saliedē un izglīto klausītājus dažādās Baltijas jūras reģiona valstīs. Šogad festivāls notiek Stokholmā no 24. augusta līdz 1. septembrim. Vairāk informācijas: www.balticseafestival.com

Festivāls pirmo reizi notika pirms desmit gadiem un to aizsāka Esa Pekka Salonens (Esa-Pekka Salonen) un Valērijs Gergijevs (Valery Gergiev), kā arī Mihaels Tīdens, kuriem šogad – desmitajā pasākuma gadā tiek piešķirts nozīmīgais WWF apbalvojums. Kaut arī tiek daudz runāts par Baltijas jūras problēmām un skaudro situāciju WWF Baltijas jūras līderības balva (WWF Baltic Sea Leadership Award) tikai dibināta 2007.gadā, lai godinātu un atzinīgi novērtētu tos cilvēkus, kas ne vien runā, bet arī dara un aicina arī citus darīt lietas, kas palīdz Baltijas jūrai.

 

 

Pasaules Dabas Fonda darbību 2012. gadā atbalsta Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību projekta „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.