Dzintars aktīvi vāc parakstus tīrākai jūrai

Paldies VISIEM ~ 3000 petīcijas parakstītājiem! Pagājušajā nedēļā Dzintars tikās arī ar TV seju Annu Rozīti, dziedātāju Aiju Andrejevu (attēlā), aktrisi Baibu Broku, grupas Gain Fast solistu Kasparu Zlidni, dziedātāju Mārtiņu Dambi, DJ Arti Volfu, spēkavīru Raimondu Bergmani u.c. PAR tīru un dzīvu Baltijas jūru var parakstīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vecāks par 16 gadiem, ŠEIT.

Datums: sep 3, 2012

Līdz šim Dzintars savācis jau aptuveni 3000 parakstu, taču lai spētu mainīt esošo, jūrai nelabvēlīgo politiku, plānots iegūt vismaz 10 000 atbalstītāju. PAR tīru un dzīvu Baltijas jūru var parakstīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vecāks par 16 gadiem, ŠEIT.

Aicinot cilvēkus parakstīt petīciju PAR tīru un dzīvu Baltijas jūru, kampaņas „Spēks ir tīrā jūrā!” iniciators Dzintars ticies arī ar vairākiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Dzintars saka paldies ikvienam, kurš parakstījis petīciju un aicina to darīt arī pārējiem, kuriem jūras liktenis nav vienaldzīgs.

 

Fotogrāfijās par tīru un dzīvu Baltijas jūru iestājās TV seja Anna Rozīte, dziedātāja Aija Andrejeva, aktrise Baiba Broka, grupas Gain Fast solists Kaspars Zlidnis, Dziedātājs Mārtiņš Dambis, plašāk pazīstams kā Martin Confused, DJ Artis Volfs, spēkavīrs Raimonds Bergmanis. Dzintars tikās arī ar Cūkmenu.