Urrā! Pasaules Dabas Fonda pārgājiens!

Sestdien, 8.septembrī plkst.11.00 aicinām piebiedroties Pasaules Dabas Fonda pārgājienam Ķemeru nacionālajā parkā! Aplūkosim bioloģiski augstvērtīgus mežus.

Šoreiz pārgājienā dosimies kopā ar entomologu Kristapu Vilku un meža pazinēju Jāni Rozīti.

Datums: sep 6, 2012

Sestdien, 8.septembrī plkst.11.00 aicinām piebiedroties Pasaules Dabas Fonda pārgājienam Ķemeru mežos! Aplūkosim bioloģiski augstvērtīgus mežus.

Šoreiz pārgājienā dosimies kopā ar entomologu Kristapu Vilku un meža pazinēju Jāni Rozīti.

Iesakām ņemt līdzi gumijas zābakus, siltu un ērtu apģērbu un labu garastāvoklis ! :) Pasākums plānots 4-5 stundas. Distance – līdz 15 km. Visiem pārgājienā iet gribētājiem lūgums pieteikties līdz ceturtdienas vakaram zvanot pa tālr. 67505640 vai 26174484. Uz tikšanos!

 

***

Nodibinājums „Pasaules Dabas Fonds” ar 2012. gada 1. martu uzsācis īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros un aicina esošos brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO uz otro nodarbību projekta ietvaros.

Projekta ietvaros paredzētas 8 nodarbības – lekcijas brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšanai gan no zināšanu par dabas jautājumiem puses, gan personīgās izaugsmes puses. Nodarbībās tiks skatīti ar Baltijas jūras, mežu aizsardzību saistīti jautājumi, ekoloģiskās pēdas nospieduma un lielo zālēdāju, kā arī ilgtspējīgas attīstības tēmas. Tāpat daļa nodarbību tiks veltīta komandas stiprināšanas un prezentācijas prasmju attīstīšanai, kas lieti noderēs darbā ar citiem interesentiem par dabas aizsardzību. „Pasaules Dabas Fonds” cer, ka, projektam noslēdzoties, pieaugs vides jautājumos zinošu brīvprātīgo skaits, kas spēs ar aktuālajiem jautājumiem stāstīt un izglītot arī pārējo sabiedrību.