Ko sadarījuši PDF brīvprāši?

Vākt parakstus, iejusties pandas ādā, iepazīt lielāko Ķemeru degumu, izglītot, izspēlēt, iztulkot un organizēt – tās ir tikai dažas no lietām, ko augustā & septembrī darījuši Pasaules Dabas Fonda brīvprāši! Galerijas skati rakstā.

Datums: okt 2, 2012

Augustā & septembrī ar brīvprātīgajiem palīgiem esam aktīvi piedalījušies visdažādākajos pasākumos gan Rīgā, gan arī ārpus tās. Redzam, ka Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo kustība ir kļuvusi atraktīvāka, par ko liels prieks!

Viens no svarīgākajiem pasākumiem bija tikšanās brīvprātīgajiem darboties  gribētājiem. Apspriedām dažādas tēmas par to, ko brīvprātīgie sagaida no PDF un kādus pasākumus tuvākajā laikā varētu realizēt un, protams - tika nolemts, ka šādas tikšanās būs katru mēnesi :)

Nākamais pasākums - Talismanu gājiens, notika 26.08. Vērmanes dārzā, tur arī piedalījās Pasaules Dabas Fonda panda, kas bija viens no iemīļotākajiem talismaniem.

Šovasar paspējām arī apmeklēt Bauskas pusi un piedalījāmies Bauskas Jauniešu dienās „Mēs 2012’’ 31.augustā. Pasākuma bija mūsu telts ar dažnedažādām aktivitātēm gan maziem darboties gribētājiem, gan arī lieliem cilvēkiem. Te FOTO galerija.

Un kā jau ierasts 2 gadus pēc kārtas, arī šogad piedalījāmies Vērmanes dārzā Jauniešu dienās „Zem viena jumta 2012”, kur, ar atrakcijām par vides un dabas tēmām, rosinājām cilvēkus dzīvot videi draudzīgāk. Apmeklētāju acis priecēja mūsu talismans – panda.

Šogad pirmo gadu 8.septembrī  organizējām pārgājienu Pasaules Dabas Fonda atbalstītājiem, brīvprātīgajiem kā arī citiem interesantiem.  Devāmies uz Ķemeru nacionālo parku priekšgalā - Kristaps Vilks, LU bioloģijas fakultātes lektors un Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda Meža programmas vadītājs. Bija iespēja daudz uzzināt par bioloģiski augstvērtīgiem mežiem un lieliski pavadīt kopīgo laiku pastaigājoties pa mātes dabas dotumiem ;) Lūk, FOTO galerija!

Un pagaidām sezonas lielās aktivitātes nobeidzām ar Nakts sēņošanas čempionātu Salacgrīvā, kas notika 14.septembrī.  Pasākumu vadīja slavenais R.Gobziņš, kā arī bija pārsteigumu viesmākslinieki – J.Suvorova un  A.Daņiļenko. FOTO galerija šeit!

Vēl palīdzējām Dzintaram  vākt parakstus petīcijai par tīru un dzīvu Baltijas jūru, piedalījāmies Koka kuģu festivālā Mērsragā, tulkojām, krāsojām, zīmējām un līmējām.

Pasaules Dabas Fonda vārdā vēlos pateikties visiem brīvprātīgajiem darboties gribētājiem par palīdzību!

Nāc un pievienojies!

 

Ar sveicieniem,

Ieva Gaigalniece

Brīvprātīgo kustības vadītāja

 

PS. Paldies Rīgas Domei par atbalstu brīvprāšu kustības veidošanā!