Zemes stundas fotokonkurss!

Jau trešo gadu Pasaules Dabas fonds (PDF) sadarbībā ar portālu Diena.lv aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā. Šā gada konkursa tēma ir "Zemes stunda: mana apņemšanās labākai planētai".

Datums: mar 26, 2011

 

Šogad Zemes stundas, kas notiks 26.martā plkst. 20.30, akcijas laikā PDF katru iedzīvotāju aicina uz vienu stundu izslēgt apgaismojumu, lai simboliski parādītu savu apņemšanos planētas labā. Šī gada akcijas mērķis ir rosināt ikvienu padomāt par savu ikdienas rīcību, lai kopīgi veicinātu vides ilgtspēju.

Nofotografējiet, ko jūs darāt Zemes stundas laikā! Varbūt pamanāt, kad izdziest gaismas kādā simboliskā celtnē? Vai kopā ar draugiem, ģimeni kurināt ugunskuru vai vakariņojat sveču gaismā? Varbūt Zemes stundu esat ienesuši savā ikdienā – varat fotografēt arī to!

Portālā Diena.lv Tautas balss sadaļā (Lasītāju fotogaleriju sadaļā Zaļāks par zaļu) pievienotajai fotogrāfijai vai fotogrāfijām jāatbilst kādam no šiem atslēgas vārdiem – Zemes stunda, Tava apņemšanās planētas labā un/vai energoefektivitāte (vai tās trūkums). Fotogrāfija var arī nebūt tieši no Zemes stundas vakara – domājiet plašāk!

Fotogrāfijas portālā Diena.lv varat pievienot no 24.marta līdz 3.aprīlim.

Fotokonkursa uzvarētājus noteiks skatītāju balsojums un PDF pārstāvju žūrija. Balvu ieguvēji tiks paziņoti portālā Diena.lv un Pasaules Dabas fonda mājas lapā 7.aprīlī.

Interesantāko un labāko fotogrāfiju autori saņems balvas: eko kosmētikas komplektus no Madara Cosmetics, dabas dzērienu komplektus no Madara Drinks, dāvanu karti 50 latu vērtībā no Fotoakadēmijas un pārsteiguma balvu no Pasaules Dabas Fonda.