Uzlabo datorprasmes un palīdzi popularizēt dabas aizsardzību!

Pasaules Dabas Fonds 9. oktobrī plkst. 18:00 aicina uz nodarbību „Datorprasmes NVO darbībā”. Īpaši gaidīti būs mūsu brīvprātīgie, lai iegūtās zināšanas tālāk varētu izmantot, palīdzot popularizēt dabai draudzīgu dzīvesveidu, dabas aizsardzības akcijas un notikumus.

Datums: okt 3, 2012

Pasaules Dabas Fonds (PDF) 9. oktobrī plkst. 18:00 aicina uz nodarbību „Datorprasmes NVO darbībā”. Īpaši gaidīti būs mūsu brīvprātīgie, lai iegūtās zināšanas tālāk varētu izmantot, palīdzot popularizēt dabai draudzīgu dzīvesveidu, dabas aizsardzības akcijas un notikumus.

Nodarbības laikā, kuru vadīs pasniedzēja Dace Aizstrauta, būs iespēja uzzināt dažādus „trikus” un viltības, kā ātrāk iegūtu gan sev nepieciešamo informāciju, piemēram, Google meklētājā, gan kā savu ziņu veiksmīgāk nodot tālāk citiem. Līdzi būtu vēlams savs dators, bet var piedalīties arī bez tā.

Nodarbība „Datorprasmes NVO darbībā” notiks projekta „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā” laikā, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros. Projekta laikā PDF aicina esošos brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO uzzināt vairāk par brīvprātīgo darbu vides aizsardzības organizācijā. Līdz šim projekta ietvaros notikušas 5 lekcijas, kurās apskatītas Baltijas jūras, mežu, lielo savvaļas zālēdāju un ekoloģiskās pēdas nospieduma tēmas.

Nākamā nodarbība – „Komunikācijas prasmju treniņš” – notiks 23. oktobrī. Tā noderēs gan PDF akcijās un pasākumos, stāstot par dabas aizsardzību, gan arī jebkur citur, prezentējot sevi un savus darbus.

Uz 9. oktobra nodarbību lūgums pieteikties līdz 8. oktobrim, rakstot uz e-pastu info@pdf.lv vai zvanot 67505640. Vietu skaits ierobežots.

Foto: WWF-Canon / Elma Okic