Brīvprātīgie aicināti attīstīt savas uzstāšanās prasmes

Turpinot īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, Pasaules Dabas Fonds 23. oktobrī aicina uz nodarbību „Komunikācijas un uzstāšanās prasmju treniņš”. Treniņš būs noderīgs ne vien PDF aktivitātēs, bet personības izaugsmei kopumā – uzstājoties un stāstot arī citur, piemēram, skolā, augstskolā, darbā.

Datums: okt 16, 2012

Pasaules Dabas Fonds (PDF) 23. oktobrī plkst. 17:00 aicina uz treniņu – nodarbību komunikācijas un uzstāšanās prasmju uzlabošanai. Īpaši gaidīti būs mūsu aktīvākie brīvprātīgie, lai iegūtās zināšanas tālāk varētu izmantot, pārstāvot PDF akcijās un pasākumos. Treniņš varētu būt noderīgs ne vien PDF aktivitātēs, bet personības izaugsmei kopumā – uzstājoties un stāstot arī citur, piemēram, skolā, augstskolā, darbā.

Nodarbības laikā, kuru vadīs pasniedzēja Līga Bērziņa, būs iespējams pilnveidot un attīstīt savas prasmes, kā arī iespēja uzzināt biežākās kļūdas un vājās vietas prezentācijas prasmē. Maksimālais dalībnieku skaits – 10 cilvēki, lai trīs stundas garā treniņā spētu sasniegt un iemācīties pēc iespējas vairāk un kvalitatīvāk.

Nodarbība „Komunikācijas un uzstāšanās prasmju treniņš” ir noslēdzošā nodarbība projekta „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā” laikā, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros. Projekta laikā PDF aicināja brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO, uzzināt vairāk par brīvprātīgo darbu vides aizsardzības organizācijā, kā arī pilnveidot savas prasmes un zināšanas.

Uz 23. oktobra nodarbību lūgums pieteikties līdz 21. oktobrim, rakstot uz e-pastu info@pdf.lv vai zvanot 67505640. Tā kā vietu skaits ir ļoti ierobežots, priekšroka brīvprātīgajiem, kas līdz šim ir piedalījušies vismaz vienā PDF aktivitātē.