Ideju konkurss studentiem - izglāb Burtnieku ezeru

Vides risinājumu institūts, vēloties attīstīt un izaicināt Latvijas studentu radošo un zinātnisko potenciālu, aicina visdažādāko nozaru studentus sadarboties, izveidojot speciālo vides uzdevumu vienības un apliecināt sevi vides problēmu risināšanā, un iegūt naudas balvu (kopējais balvu fonds 3000Ls).

Datums: apr 6, 2011

Vides risinājumu institūts (VRI), vēloties attīstīt un izaicināt Latvijas studentu radošo un zinātnisko potenciālu, aicina visdažādāko nozaru studentus sadarboties, izveidojot speciālo vides uzdevumu vienības un apliecināt sevi vides problēmu risināšanā, un iegūt naudas balvu (kopējais balvu fonds 3000Ls).

Pētījumu konkursa mērķi ir:

  • - Veicināt starpnozaru studentu sadarbību konkrētas vides problēmas risināšanā;
  • - Rosināt studentus meklēt netradicionālus, pielietojamus, zinātniski pamatotus risinājumus vides jomā;
  • - Veicināt studentu izpratni par pielietojamās pētniecības un starpnozaru sadarbības nozīmi un nepieciešamību Latvijā;

 

Šī gada ideju konkursa darba uzdevums ir sniegt risinājumus Burtnieku ezera ekosistēmas funkciju problēmām. Idejas tiks vērtētas pēc tādiem kritējiem kā oriģinalitāte, inovācijas, radošā vērtība, veikto aprēķinu precizitāte un pamatotība ,un iespējamais praktiskais pielietojums ezera apsaimniekošanā.

Konkursā ir aicināta piedalīties personu grupa, veidojot savu ‘Speciālo vides uzdevumu vienību’, kas sastāv no vismaz 4 dažādu dabaszinātņu, matemātikas, inženierzinātņu vai ekonomikas nozaru studentiem.

Idejas jāiesniedz līdz 2011. gada 27. maijam (pasta zīmogs) plkst. 17:00

Kontaktinformācija: Inese Vilciņa, inese.vilcina[at]videsinstituts.lv , 26389881