Meklējam „Gada lauksaimnieku Baltijas jūras reģionā 2013!"

Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) aicina piedalīties konkursā „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā 2013”! Aicinām līdz 30.aprīlim pieteikties saimniekus, kuri ikdienā praktizē atbildīgu lauksaimniecības produkcijas ražošanu, kas ir saskaņā ne vien ar ekonomiskajām, bet arī vides interesēm.

Datums: apr 25, 2013

Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) izsludina konkursu „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā 2013” un aicina pieteikties saimniekus, kuri ikdienā praktizē atbildīgu lauksaimniecības produkcijas ražošanu, kas ir saskaņā ne vien ar ekonomiskajām, bet arī vides interesēm.

Konkurss ir starptautisks un tiek rīkots visās Baltijas jūras reģiona valstīs. Konkursa mērķis ir izcelt labas un Baltijas jūrai draudzīgas lauksaimniecības prakses piemērus, veicināt zināšanu un informācijas apriti starp Baltijas jūras reģiona valstīm, kā arī sniegt pozitīvus, iedvesmojošus un inovatīvus praktiskos piemērus, lai sekmētu ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses izplatību.

Konkursa gaitā katrā no Baltijas jūras reģiona valstīm žūrija izvirza finālistu, kurš pārstāv valsti reģionālā līmenī un pretendē uz naudas balvu 10 000 eiro un titulu „GADA labākais lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”.

Lejupielādē:

Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu.

Par konkursu uzzini vairāk sadaļā Lauki.Par Baltijas jūru un lauksaimniecību lasi šeit.

Aizpildīta pieteikuma anketa jānosūta Pasaules Dabas Fondam līdz š.g. 30.aprīlim.

 

Konkurss pirmo reizi tika rīkots 2009. gadā. Pasaules Dabas Fonds kopā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru ir izdevis informatīvo materiālu „Labākie videi draudzīgas lauksaimniecības piemēri”, kurā apkopota informācija par 2009., 2010. un 2011. gada konkursa finālistu paveikto. Ikviens var iepazīties ar materiālu, lejupielādējot to ŠEIT. No februāra materiāls būs pieejams jebkurā no 26 LLKC konsultāciju birojiem visā Latvijā.