Dots starts Papes viktorīnai!

„Sofijas Laivas” kopā ar Pasaules Dabas Fondu un draugiem no „Čili Picas” un dabas parka "Pape" aicina 7.-12. klases skolēnus piedalīties viktorīnā. Šogad pētām Papes ezeru, tā raibo un notikumiem bagāto apkārtni. Piedalies arī Tu un iespējams tieši Tava klase vasarā varēs doties laivu ekskursijā pa Papes ezeru un....

Datums: feb 1, 2013

Droši var apgalvot, ka Papes dabas parks un tajā esošais Papes ezers ir viena no unikālākajām dabas ekosistēmām ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Savvaļas zirgi, tauri, sumbri un simtiem putnu sugu. Reti sastopami augi, kūdras purvs, lagūnas ezers un Baltijas jūra. Palieņu pļavas un staigājošas kāpas. Smilšu apbērti ciemi, piemirsti cilvēki un dīvaini notikumi.

 

„Sofijas Laivas” kopā ar saviem draugiem no „Čili Picas” un „Papes dabas parka” aicina skolēnus no 7.-12. klasei piedalīties gadskārtējā viktorīnā. Kā nojaušams, šogad pētām Papes ezeru, tā raibo un notikumiem bagāto apkārtni.

Atbildot pareizi uz 20 āķīgiem jautājumiem, 3 klases šajā vasarā varēs doties laivu ekskursijā pa Papes ezeru gida pavadījumā, satiks vaigā savvaļas zirgus un taurus, kā arī kopā ar visu klasi nosvinēt savu panākumu kādā no „Čili Picas” restorāniem.

Starts viktorīnai tiek dots 1.februārī. Jautājumus un noteikumus atradīsiet www.sofijaslaivas.lv

 

Vairāk par dabas parku "Pape" šeit!