Top lekciju cikls jauniešiem

Aktīvi īstenojam Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursā nevalstiskajām organizācijām finansiāli atbalstīto Pasaules Dabas Fonda projektu "Rīgas jauniešu pilsoniskās atbildības veicināšana caur vides jautājumu un brīvprātīgā darba prizmu".

Datums: apr 15, 2013

Aktīvi īstenojam Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursā nevalstiskajām organizācijām finansiāli atbalstīto Pasaules Dabas Fonda projektu "Rīgas jauniešu pilsoniskās atbildības veicināšana caur vides jautājumu un brīvprātīgā darba prizmu".

Projekta gaitā esam iecerējuši izveidot un novadīt lekciju ciklu par vides tematikas jautājumiem Rīgas skolās un interešu grupās. Lekciju mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par vides jautājumu nozīmi un viņu iespējām iesaistīties labākas un atbildīgākas vides jautājumu izpratnes veidošanā.

Tāpat projektā iecerēts padziļināti apmācīt 10 Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgos, kuri pēc tam novadītu pilot-lekcijas citiem brīvprātīgajiem un interesentiem un 5 lekcijas Rīgas skolās/interešu grupās par 3 tēmām: „Dzīvesveids – ietekme un risinājumi”, „Mežs – sugas un struktūras” un „Ūdens – jūra un saldūdens”. Lekciju sagatavošanā tiks piesaistīti eksperti.

Seko līdzi projekta aktivitātēm sadaļā jaunumi un twitter @pdf_latvija !