Kļūsti par Pasaules Dabas Fonda lektoru!

Piedāvājums Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgajiem!

Ja esi atraktīvs & komunikabls, ar pieredzi brīvprātīgajā darbā – mēs aicinām Tevi kļūt par Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo lektoru! Piesakies līdz 9.maijam!

Datums: apr 29, 2013

Kļūsti par Pasaules Dabas Fonda lektoru!

Ja esi atraktīvs & komunikabls, ar pieredzi brīvprātīgajā darbā – mēs aicinām Tevi kļūt par Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo lektoru!

Ko Tu iegūsi?

- Padziļinātas zināšanas par ūdeņu un meža ekosistēmām un dzīvesveida ietekmi uz vidi;

- Iespēju trenēt savas uzstāšanās prasmes gan profesionāļu uzraudzībā, gan patstāvīgi uzstājoties dažādās skolās un pasākumos;

- Profesionālu pieredzi brīvprātīgajā darbā.

Kas Tev būs jādara?

- Kopā ar 2-3 kolēģiem jāuzstājas skolu un citu jauniešu auditorijai, stāstot par mežu, jūru un dzīvesveidu.

- Mēs iedosim lielisku prezentāciju, apmācīsim un sagatavosim Tevi, un protams – saskaņosim iespējamos uzstāšanās laikus.

Kas Tev jādara?

- Ja Tev patīk Pasaules Dabas Fonds, interesē jūras, mežu ekosistēmas un to aizsardzība, ikdienas veidi kā dzīvot videi draudzīgāk un nemulsina uzstāšanās publikas priekšā, sūti īsu motivācijas vēstuli (1 rindkopa) uz e-pastu: amellupe@pdf.lv „Kāpēc es būtu labs Pasaules Dabas Fonda ziņnesis?”.

Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz š.g. 9.maijam.

 

Liec lietā savas zināšanas un iegūsti jaunas,

Pasaules Dabas Fonds

Sludinājums - šeit!

 

Aktivitāte sagatavota projekta "Rīgas jauniešu pilsoniskās atbildības veicināšana caur vides jautājumu un brīvprātīgā darba prizmu" laikā, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros. Projekta gaitā esam iecerējuši izveidot un novadīt lekciju ciklu par vides tematikas jautājumiem Rīgas skolās un interešu grupās. Lekciju mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par vides jautājumu nozīmi un viņu iespējām iesaistīties labākas un atbildīgākas vides jautājumu izpratnes veidošanā.