PDF mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas

Kopš 2002. gada Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar vairākām saimniecībām organizē pasākumus, kuru laikā ikvienam interesentam ir iespēja uzzināt, kā pareizi un ilgtspējīgi saimniekot mežā.

Datums: jūn 7, 2013

Kopš 2002. gada Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar vairākām saimniecībām organizē pasākumus, kuru laikā ikvienam interesentam ir iespēja uzzināt, kā pareizi un ilgtspējīgi saimniekot mežā. Šobrīd Pasaules Dabas Fonds sadarbojas ar 5 saimniecībām (Kraukļi, Lejas Kleperi, Bajāri, Kalna Gavieši un Pūpoli), kurās to īpašnieki apsaimnieko mežu, neizjaucot tā iekšējo līdzsvaru un vienā reizē nocērt ne vairāk par to, cik ik gadu pieaug no jauna.

Rudenī mežu demonstrējumu teritorijās tiek plānots rīkot atvērto durvju dienas, kuru laikā ikvienam būs iespēja iepazīties ar saimniecību pieredzi nekailciršu mežsaimniecībā un gūt vērtīgas iemaņas un atziņas, ko tālāk izmantot sava meža apsaimniekošanā.

Arī vasarā esam gatavi uzņemt interesentu grupas, lai parādītu, kā saimniekot  ar izlases cirtes metodēm. Ja vēlaties pieteikt grupas ekskursiju, interesējaties Pasaules Dabas Fondā - tel. 67505640 vai info@pdf.lv.

Uzzini vairāk!

Kraukļi - Salacgrīvas pusē

Lejas Kleperi - Smiltenes novadā

Bajāri - Rucavas novadā

Kalna Gavieši - Amatas novadā

Pūpoli - Vecumnieku, Neretas un Jaunjelgavas novadā

Demonstrējumu teritoriju apmeklējums ir bez maksas