Izmanto savu enerģiju!

WWF uzsāk globālu kampaņu, lai vērstu uzmanību uz tīru un atjaunojamu enerģijas resursu izmantošanu - "Seize Your Power".

Datums: jūn 26, 2013

WWF uzsāk globālu kampaņu, lai vērstu uzmanību uz tīru un atjaunojamu enerģijas resursu izmantošanu Seize Your Power.

Vai tev rūp tīra & veselīga cilvēku un planētas nākotne?

 

Pievienojies WWF, lai atjaunojamo enerģiju padarītu par ikdienu!

Ja pasaule spēs atrast ilgtspējīgu risinājumu enerģijas pieprasījumam un vairs nebūs atkarīga no oglēm, naftas un gāzes, mēs atrisināsim mūsu laiku lielāko problēmu. To iespējams izdarīt, rīkojoties kopā un prasmīgi ieguldot līdzekļus.

WWF kampaņā Seize Your Power (Izmanto savu enerģiju) mēs aicinām finanšu iestādes un valdības ieguldīt vairāk līdzekļu atjaunojamās enerģijas nākotnē.

Atjaunojamā enerģija nav tikai labākā izvēle – tā ir mūsu vienīgā iespēja, jo tuvojamies bīstamai klimata izmaiņu robežai.

Atjaunojamās enerģijas tehnoloģijas jau šobrīd ir rentablas un par pieņemamu cenu sniedz alternatīvas visā pasaulē. Ieguldījumi atjaunojamos resursos pieaug; piemēram, solārā enerģija konkurē ar degizrakteņiem daļā Indijas un jaunā vēja enerģija ir lētāka nekā ogles Austrālijā. Arvien vairāk pilsētās visā pasaulē plānots izmantot 100% atjaunojamo enerģiju.  

Vienīgais veids, kā nākotnē nodrošināt tīru un ilgtspējīgu enerģiju (vēja, ūdens un saules) ir garantēt, ka tiek izdarīti ieguldījumi atjaunojamajā enerģijā.Tagad.

Mēs ceram, ka Seize Your Power veicinās pārmaiņas enerģijas finansējumā un radīs publisku atbalstu un politisko telpu, padarot atjaunojamo enerģiju par ikdienas enerģiju.

Sniedz savu atbalstu un PARAKSTI WWF APŅEMŠANOS