Izstāde „Sajūti jūru!”

Izstāde Dabas muzejā ir stāsts par Baltijas jūru – gan to, ko mēs redzam krastā un ūdenī, gan to, kas nav tik viegli ieraugāms. Apmeklējot izstādi, jūs uzzināsiet, kā augi spēj augt jūras krastā; kā rodas kāpas un cik dažādi ir oļi; kādi augi aug jūrā, un kādi dzīvnieki tajā dzīvo; cik nozīmīga jūra ir putnu dzīvē; Baltijas jūras vides problēmām; kā arī par piekrastes iedzīvotāju dzīvi un zvejniecību.

Datums: jan 15, 2011

Izstāde ir stāsts par Baltijas jūru – gan to, ko mēs redzam krastā un ūdenī, gan to, kas nav tik viegli ieraugāms. Apmeklējot izstādi, jūs uzzināsiet, kā augi spēj augt jūras krastā; kā rodas kāpas un cik dažādi ir oļi; kādi augi aug jūrā, un kādi dzīvnieki tajā dzīvo; cik nozīmīga jūra ir putnu dzīvē; Baltijas jūras vides problēmām; kā arī par piekrastes iedzīvotāju dzīvi un zvejniecību.

Skolēnu grupām izstādē piedāvājam tematiskas nodarbības. Izstādē paredzētas arī īpašas nodarbības „Lasis Ludis un viņa brīnumainā dzīve” pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu grupām. Skolēnu grupām - nodarbību apmeklētājiem - arī galda spēle „Laši nārsto” līdzņemšanai.

Izstādi papildina informatīvas avīzes „Augi un dzīvnieki Baltijas jūrā un piekrastē”, „Baltijas jūras ekoloģiskās problēmas”, „Pie jūras dzīve mana...”; videofilmas un „zvejnieku stāsti”.

Izstāde apskatāma no 2010. gada 1. decembra 2011. gada 10. martam. Kolektīviem apmeklējumiem gan ar gidu, gan bez gida jāpiesakās Dabas muzeja Izglītības nodaļā, telefons 67356051.

Uzzini vairāk par Baltijas jūru un Pasaules Dabas Fonda darbu šeit!