Notikusi pirmā jauno lektoru lekcija

24.augustā Radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” notika Pasaules Dabas Fonda tikšanās ar rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Liels paldies jaunajām Pasaules Dabas Fonda lektorēm par pārliecinošo un informatīvo  priekšnesumu :)

Datums: aug 26, 2013

24.augustā Radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” notika Pasaules Dabas Fonda tikšanās ar rīdziniekiem un Rīgas viesiem.  Pasākumā ikvienam bija iespēja izrēķināt savu klimata pēdas nospiedumu un ekoloģiskās pēdas nospiedumu, kā arī uzzināt par jaunu PDF īstenotu projektu - kalkulatora atjaunošanu! Tāpat bērniem bija iespēja spēlēties ar Pasaules Dabas Fonda simbolu Panda, gleznot pandu maskas un uzzināt vairāk par dabu.

Tomēr lielākais notikums bija Pasaules Dabas Fonda jauno lektoru sagatavotā interaktīvā lekcija par dzīvesveida ietekmi uz vidi. Liels paldies jaunajām Pasaules Dabas Fonda lektorēm par pārliecinošo un informatīvo  priekšnesumu :)

Pasaules Dabas Fonda jauno lektoru uzstāšanos atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros. Plānots, ka sākot ar septembri brīvprātīgie lektori ar lekcijām par Baltijas jūru, meža ekosistēmu uz dzīvesstila ietekmi uz vidi, uzstāsies Rīgas skolās un interešu izglītības iestādēs. Lekciju mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par vides jautājumu nozīmi un viņu iespējām iesaistīties labākas un atbildīgākas vides jautājumu izpratnes veidošanā.