Kļūsti par Gada lauksaimnieku!

Pasaules Dabas Fonds, kopā ar Swedbank, un sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru un Baltijas lauksaimnieku forumu par vidi (BFFE) organizē konkursu „GADA lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”. Paldies visiem interesentiem!

Datums: sep 20, 2011

Pasaules Dabas Fonds, kopā ar Swedbank, un sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru un Baltijas lauksaimnieku forumu par vidi (BFFE) organizē konkursu „GADA lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”.

Konkursa mērķis ir izcelt labas un Baltijas jūrai draudzīgas lauksaimniecības prakses piemērus, veicināt zināšanu un informācijas apriti starp Baltijas jūras reģiona valstīm, kā arī sniegt pozitīvus, iedvesmojošus un inovatīvus praktiskos piemērus, lai sekmētu ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses izplatību.

Konkurss ir starptautisks un jau trešo gadu tiek rīkots visās Baltijas jūras piekrastes valstīs. Konkursa gaitā katrā no deviņām valstīm tiek izvirzīts finālists, kurš saņem titulu un naudas balvu 1000 eiro apmērā. Katras valsts uzvarētājs pārstāv valsti reģionālā līmenī un pretendē uz naudas balvu 10 000 eiro apmērā un titulu „GADA lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”.

Gaidīsim konkursa rezultātus!!

Nolikums / Pieteikuma anketa

Uzzini vairāk!