Ziemassvētku ieskaņas Pandas radošajās darbnīcās

Pasaules Dabas Fonda Panda šo sestdien, 6.decembrī, no plkst.11:00 – 13:00 viesosies ES mājā, kur bērniem un viņu vecākiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās „Gaidot Ziemassvētkus!”. Radošajās darbnīcās no otrreiz lietojamiem materiāliem varēs izgatavot skaistas svētku dāvaniņas un rotājumus. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Datums: dec 3, 2014

Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus, kā arī izgatavot skaistas Ziemassvētku dāvaniņas un rotājumus.

Programmā animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, pandas masku veidošana, vides zinību erudīcijas spēles un citas aktivitātes.

Gaidot Ziemassvētkus, mazajiem un lielajiem Panda būs sarūpējusi arī gardumus.

Pasākumā piedalīsies bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada un tā mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, kā arī dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.