Ar jaunu video pasaule sāk gaidīt Zemes stundu 2015

Šonedēļ, nākot klajā jaunajam Zemes stundas 2015 video, pasaulē sākas vērienīgākā klimata tēmai veltītā pasākuma – Zemes stunda – gaidīšanas svētki. Fonā skanot populārajai britu rokgrupas Bastille dziesmai “Pompeii”, divu minūšu garais video parāda kā Zemes stunda apvieno visu pasauli vienam mērķim – ilgtspējīgai nākotnei.

Datums: jan 23, 2015

Rādot neaizmirstamus mirkļus no  pagājušā gada Zemes stundas, kā arī iedvesmojošas pasaules līderu uzrunas (ANO ģenerālsekretāra Ban Ki-moon, ASV prezidenta Baraka Obamas, aktrises Emmas Tomsones, Lī Bingbinga un Marka Ruffalo), Zemes stundas 2015 video mērķis ir iedvesmot cilvēkus rīkoties un "izmantot savu spēku, lai mainītu klimata pārmaiņas".

“Šis būs devītais gads, kad Zemes stunda tiks svinēta visā pasaulē. Miljoniem cilvēku sanāks kopā, lai izmantot savu spēku un mainītu klimata pārmaiņas. Mēs vēlamies strādāt kopā ar šiem cilvēkiem, lai nodrošinātu planētai ilgtspējīgu nākotni," stāsta Sudhanshu Sarronwala, WWF izpilddirektors mārketinga un komunikācijas jautājumos.

Pēdējo astoņu gadu laikā Zemes stunda ir izaugusi no simboliskas gaismas izslēgšanas Sidnejā, par pasaules vērienīgāko vides kampaņu, apvienojot simtiem miljonu cilvēku vairāk kā 7000 pilsētās un 163 valstīs.

Zemes stunda 2015 notiks 28. martā no 20:30 – 21:30.

Pieteikties iespējams, rakstot: info@pdf.lv

Zemes stundas jaunais video: 

 

 

 

 

 

 

 

Seko „Zemes stundas” jaunumiem sociālajos tīklos www.draugiem.lv/zemesstunda un www.facebook.com/zemesstunda, kā arī jaunumiem Pasaules Dabas Fonda mājas lapā www.pdf.lv

 

 

 

Pasaules Dabas Fonda darbu vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. Uzzini vairāk!