Bioloģiskās daudzveidības 24 h rallijs

Šodien - starptautiskā bioloģiskās daudzveidības diena! Aicinām to atzīmēt 29. un 30. maijā dodoties uz Bioloģiskās daudzveidības 24 h ralliju! Šogad jau trešo reizi dabas entuziasti un eksperti tiksies bioloģiskās daudzveidības sacensībās Lietuvā. Sacensību mērķis: 24 stundu laikā identificēt iespējami vairāk augu, dzīvnieku, kukaiņu sugu.

Datums: mai 22, 2015

29. un 30. maijā jau trešo reizi dabas entuziasti un eksperti tiksies bioloģiskās daudzveidības sacensībās Lietuvā. Sacensību mērķis: 24 stundu laikā identificēt iespējami vairāk augu, dzīvnieku, kukaiņu sugu. Bioloģiskās daudzveidības rallijā ikvienam dabas pētniekam – entuziastam būs iespēja satikt ekspertus un mācīties no tiem.

Šogad pasākums notiek Lietuvas ziemeļos netālu no Mažeiķiem – vietā ar nosaukumu Renavas. Aicinātas piedalīties arī komandas no Latvijas!

Pagājušā gadā vienas dienas laikā tika atrastas vairāk kā 700 sugas – daudzas no tām, retas un aizsargājamas. Pasākumā piedalījās aptuveni 60 cilvēki (12 komandas, katrā maksimums pieci cilvēki).

Lai pieteiktos: Jūlija, julija.p@glis.lt ; 8 655 56090 (ENG)

Vairāk:

http://www.glis.lt/?pid=1&news_id=435 (LT)

https://www.facebook.com/events/470324483123830/

 

 

Pasaules Dabas Fonda darbu vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. Uzzini vairāk!