Pievienojies semināram demonstrējumu teritorijā "Kalna Gavieši"

Sestdien, 30.maijā, plkst. 10:30 demonstrējumu teritorijā "Kalna Gavieši" Skujenes pagastā Pasaules Dabas Fonds uzņems Daugavpils Universitātes studentu grupu. Uz semināru tiek laipni aicināti pieteikties arī meža īpašnieki, kā arī citi interesenti.

Datums: mai 25, 2015

Sestdien, 30.maijā, plkst. 10:30 demonstrējumu teritorijā "Kalna Gavieši" Skujenes pagastā Pasaules Dabas Fonds uzņems Daugavpils Universitātes studentu grupu. Plānota semināra tēma ir "Pakāpeniskās un izlases cirtes pielietojums praktiskā mežsaimniecībā". Uz semināru tiek laipni aicināti pieteikties arī meža īpašnieki, kā arī citi interesenti.

Seminārā iekļauta īsa teorētiskā sadaļa par demonstrējumu teritorijā īstenoto praksi un demonstrējumu objektu apmeklējums mežā. Pasākums ir bezmaksas. Seminārs īstenots Pasaules dabas fonda projektā "Izlases ciršu mežsaimniecības veicināšana privātos mežos". Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Atbalsts nodibinājuma „Pasaules Dabas Fonds” darbībai vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā Latvijā