Piedalies kopā strādāšanas akcijā “Strādā jebkur!”

28. maijā jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies “Strādā jebkur!” diena, kurā piedalīsies arī Pasaules Dabas Fonds, daloties informācijā par Zaļā biroja iespējām. Akcija norisināsies Latvijas Nacionālās operas skvērā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Savu dalību pasākumā var pieteikt šeit.

Datums: mai 26, 2015

28. maijā jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies “Strādā jebkur!” diena, kurā piedalīsies arī Pasaules Dabas Fonds, daloties informācijā par Zaļā biroja iespējām. “Strādā jebkur!” ir kopā strādāšanas akcija, kuras dalībnieki un ikviens interesents varēs piedalīties dažādās meistarklasēs un iedvesmoties no speciālistiem, lai uzzinātu par jaunākajām tendencēm un to kā savu darbu veikt elastīgi un efektīvi. Akcija norisināsies Latvijas Nacionālās operas skvērā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Savu dalību pasākumā var pieteikt šeit.

Šogad “Strādā jebkur!” ietvaros notiks 10 aizraujošu meistarklašu, kas ļaus ikvienam labāk saprast, kas ir elastīgs darbs, tā priekšrocības un kā to ieviest savā ikdienā. Tās sniegs iespēju gūt jaunu pieredzi ne tikai uzņēmumiem un strādājošajiem, kuriem ir svarīgi sekot līdzi aktualitātēm, bet arī jauniešiem, kuriem ir svarīgi būt konkurētspējīgiem darba tirgū. Meistarklasēs ikviens varēs kopā ar dažādu nozaru speciālistiem darboties radošā un neformālā vidē.

Pasaules Dabas Fonds “Strādā jebkur!” laikā  dalīsies ar informācijā par Zaļo biroju - vides pārvaldības sistēmu birojiem, kas ļauj ietaupīt līdzekļus, samazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu un siltumnīcefekta gāzu emisijas, kā arī attīstīt uzņēmuma korporatīvo sociālo atbildību. Tāpat akcijas dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktuālajām tendencēm sociālajās platformās, dažādiem jaunumiem mārketinga pakalpojumos un ieteikumiem efektīvas komunikācijas izveidei ar klientiem, kā arī iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām un mākoņa iespējām attālinātam darbam.

Papildus meistarklasēm pieredzējuši uzņēmēji, kompāniju vadītāji un NVO pārstāvji, kas savā ikdienā jau praktizē šo mūsdienīgo darba stilu, teiks iedvesmas runas, lai dalītos ar savu pieredzi un spilgtākajām atziņām par produktīvu darbu. VARAM E-teltī būs iespēja uzzināt par valsts e-pakalpojumu un e-paraksta izmantošanas priekšrocībām un saņemt praktisku palīdzību datora sagatavošanā darbam ar elektronisko identifikācijas karti. Banku augstskolas pārstāvis lasīs lekciju par personu riskiem un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Jauniešu nodarbinātībai šobrīd esot vienam no svarīgajiem jautājumiem gan Latvijā, gan Eiropā, ”Strādā jebkur!” organizatori vēlas veicināt to, lai Latvijas jaunieši būtu konkurētspējīgi darba tirgū. Pasākuma laikā ikvienam jaunietim būs iespēja satikties ar uzņēmumu pārstāvjiem, gūt priekšstatu par darba vidi mūsdienīgos uzņēmumos, kuri saviem darbiniekiem nodrošina iespēju būt elastīgiem, efektīvi plānot laiku un izmantot jaunākas tehnoloģijas. Kā arī ikviens varēs izmantot iespēju sagatavoties savai nākotnes darba intervijai, saņemt padomus karjeras plānošanai un iepazīties ar “Jauniešu garantija” darba un apmācību iespējām.

Projekta “Strādā jebkur!” diena tika aizsākta pirms četriem gadiem kā aicinājums izmēģināt ko jaunu, strādāt ārpus ierastās darba vides un ritma, mainīt savu ierasto darba stilu, kļūt radošākiem, elastīgākiem un produktīvākiem. Ar katru gadu pasākuma aktivitātes gūst aizvien lielāku atsaucību, uzrunā vairāk cilvēku un kļūst par vietu, kur satikties līdzīgi domājošajiem, kas atbalsta mūsdienīgu, produktīvu un ikvienam darbiniekam draudzīgu darba stilu.

Pirms gada “Strādā jebkur!” dienā Spīķeru kvartālā pulcējās ap 250 elastīga darba stila piekritēju no 70 dažādiem uzņēmumiem un organizācijām, savukārt 2013. gadā Stacijas laukumā pie t/c “Origo” šo darba stilu pārstāvēt un popularizēt bija ieradušies ap 150 cilvēku no 55 organizācijām.

Piedalīties pasākumā ir aicināta ikviena organizācija un interesents, kuru interesē elastīgs darba stils un kurš vēlas uzzināt vairāk par tā sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Savu dalību pasākumā var pieteikt šeit.

Meistarklases un lekcijas:

13:30–13:50 Mailigen “Vai e-pasta mārketings der jebkuram uzņēmumam”

13:30–14:00 Gemius Latvia “Mārketinga automatizācija — Next Big Thing”

13:15–13:30; 14:15–14:30; 14:45–15:00 DPA “Meistarklase efektīvam ikdienas darbam mākonī”

13:30–14:00; 14:30–15:00 Microsoft Latvia “Mūsdienīgai darba videi nepieciešamās prasmes un rīki”

13:00–14:30 Banku augstskolas lekcija “Personu riski — nelaimes gadījumu apdrošināšana”

13:30–14:00 Lattelecom “Kāpēc datu dublēšana ir tik svarīga”

14:30–15:00 Riddle PR “Labās prakses uzņēmumu komunikācijai sociālajās platformās”

14:30–15:00 Pasaules Dabas Fonds “Zaļais birojs”

14:00–14:30 Phonead “Reklāmas risinājumi mobilajā vidē”

14:00–14:30 Vita Brakovska, biedrība “ZINIS”, “Izmēri savu radošumu!”

Iedvesmas runas:

13:15 Ēriks Eglītis, Mircrosoft Latvia

13:20 Arnis Daugulis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija “Valsts ir internetā”

13:25 Arvils Kupris, Lattelecom, “Mūsdienu tehnoloģijas nojauc robežas”

13:30 Gatis Ošs, SIA DPA, “Mobili, produktīvi un galvenais droši!”

13:35 Vita Brakovska, biedrība “ZINIS”, “Izgudro sevi no jauna!”

13:40 Māris Antons, Riddle PR, “5 padomi komunikācijai sociālajās platformās”

13:45 Edgars Laipnieks, Phonead, “Reklāmas risinājumi mobilajā vidē”

13:50 Linda Egle, Artūrs Lukaševičs, Gemius Latvia, “Mārketinga automatizācija — tava uzņēmuma rītdiena”

13:55 Janis Vaišļa, ChaulaTV, “Jaunatne — zemas kvalitātes strādnieki vai studenti”

14:00 Jānis Logins, Prakse.lv, “Tava karjera sākas šodien!”

14:05 Raivis Kalniņš, Go Beyond, “Kas padarīja iespējamu stāstu par sīpoliņiem un veicināja atgūšanos biznesā”

Vairāk informācijas kampaņas interneta lapā: ej.uz/stradajebkur.

Reģistrācija dalībai pasākumā: https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?Culture=lv-LV&Eventid=1032627964&Action=RegisterAuth.

Iniciatīvas atbalstītāji un informatīvie draugi: Kursors.lv, Kakao, Go Beyond, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Jabra, Belam, Latvijas Pilsoniskā alianse, Mailigen, Riddle, Phonead, Biedrība “ZINIS”, Elva Baltic, Gemius, Valsts e-pakalpojumi.

Partneri: Microsoft Latvia, Lattelecom, Pasaules Dabas Fonds, Izglītības un zinātnes ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), DPA.

 

 

 

Pasaules Dabas Fonda darbu vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. Uzzini vairāk!