Cēsīs informatīvi vizuāla akcija par cilvēka un vides mijiedarbību

Līdz 9.augustam Cēsu pils klētī Vides risinājumu institūts sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu ielūdz uz informatīvi vizuālu akciju par cilvēka un vides mijiedarbību. Akcijas laikā  caur vizuāliem un pasaulslaveniem World Widllife Fund (WWF) sociāliem vēstījumiem akcentēta cilvēka ietekme uz dabu, to savstarpējo attiecību harmonija un konflikti.
Datums: jūl 17, 2015

Līdz 9.augustam Cēsu pils klētī Vides risinājumu institūts sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu ielūdz uz informatīvi vizuālu akciju par cilvēka un vides mijiedarbību. Akcijas laikā  caur vizuāliem un pasaulslaveniem World Widllife Fund (WWF) sociāliem vēstījumiem akcentēta cilvēka ietekme uz dabu, to savstarpējo attiecību harmonija un konflikti. Šī akcija demonstrē sinerģiju starp mākslu un vidi, ar radošu vēstījumu palīdzību izceļot šodienas, dažāda mēroga vides problēmas, kurām nepieciešams rast risinājumus.

Papildus WWF sociālajiem vēstījumiem akcijas laikā apskatāmi Cēsu Zinātnes un mākslas centra „Brūzis” maketi. Tuvāko gadu laikā Cēsu pils klēts un Cēsu Vecā alus brūža teritorijā plānots veidot platformu jaunajiem zinātniekiem, māksliniekiem un citu nozaru pārstāvjiem, kur kopējiem spēkiem risināt vides un dabas problēmas un modelēt nākotnes attīstības virzienus.

 

 

 

Pasaules Dabas Fonda darbu vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. Uzzini vairāk!