Skaties PDF animācijas un apmeklē radošo darbnīcu festivāla LABA DABA laikā

Pasaules Dabas Fonds (PDF) šogad piedalīsies starptautiskajā mūzikas festivālā LABA DABA, kas risinās šajā nedēļas nogalē Līgatnes pagasta “Ratniekos”. Festivāla laikā kino teltī tiks demonstrētas nesen izveidotās PDF animācijas filmiņas par dabas daudzveidību mežā, bet visas sestdienas garumā festivāla apmeklētāji tiks gaidīti PDF radošajā  teltī, kur būs iespēja neformālā gaisotnē aprunāties ar PDF valdes priekšsēdētāju Uģi Rotbergu, izspēlēt īpaši Labai Dabai veidotu spēli un atrast un atrisināt paslēptas mīklas festivāla teritorijā, kā arī piedalīties meistardarbnīcās un uzzināt visu par PDF un vides aizsardzības aktualitātēm!

Datums: jūl 31, 2015

PDF animācijas filmiņas tiks demonstrētas sestdien, 1.augustā plkst. 13:00 un plkts. 17:30 kino teltī, tās stāsta par to, kādēļ mežam ir tik svarīga dabas daudzveidība un tur notiekošo procesu dabiskais ritms. Filmiņas vizuāli viegli saprotamā veidā izskaidros daudzus svarīgus mežā notiekošus procesus gan lieliem, gan maziem un ļaus palūkoties uz mežā paliekošo mirušo koksni un dzīvo radību ar pavisam svaigu skatu.

PDF radošā telts būs atrodama festivāla teritorijā sestdien no plkst. 11:00 līdz 18:00, tajā būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem PDF materiāliem, piemēram,  interaktīvo jūras eitrofikācijas kalkulatoru, kas pavisam viegli ļauj aprēķināt savu ietekmi uz jūru, uzzināt vairāk par aktualitātēm vides sektorā, kā arī neitrālā gaisotnē papļāpāt ar politiķi, dabas aizsardzības aktīvistu un PDF valdes priekšsēdētāju Uģi Rotbergu. Nepalaid garām aizraujošu iespēju piedalīties īpaši Labai Dabai veidotā piedzīvojumu spēlē, kurā būs jāatrod un jāatrisina paslēptas mīklas festivāla teritorijā, bet uzvarētāji iegūs balvas no PDF!

Atbalsts nodibinājuma „Pasaules Dabas Fonds” darbībai vides interešu aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā Latvijā