Latvijas studentu vidū meklē 100 planētas glābējus

Tiek meklēti 100 planētas glābēji misiju-sacensībām „Zaļā nakts”! Misija aizsāksies 1.decembrī plkst.16:00 Rīgā, biznesa augstskolā Turība.

Datums: nov 13, 2011

Lai sagatavotos misijai, sākumā studenti zinošu speciālistu virsvadībā tiks apmācīti piecās vides izglītības darbnīcās un radīs atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  • „Vairāk kā sestā daļa Baltijas jūras jau ir mirusi - kas notiks rīt?” (vadītājs: Pasaules Dabas Fonda Ūdens programmas vadītājs Ingus Purgalis);
  • „Vai mēs visi esam LOHAS*?” (vadītāja: Latvijas Zaļā punkta Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja Rita Bubina);
  • Ekodzīve: svešvārds, jaunākā mode vai iespēja izdzīvot? (vadītāja: žurnāla „Vides Vēstis” galvenā redaktore Anitra Tooma);
  • „Vai Tu esi gatavs dzīvei mežā?” (vadītājs: āra dzīves apmācību centra „Pelēkais Vilks” instruktors Nils Klints);
  • Dzērienu kartona iepakojums: atkritums vai vērtīgs izejmateriāls? (vadītāja: papīrfabrikas „Līgatne” mārketinga vadītāja Oļesja Dreimane).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēc apmācībām dalībnieki iegūtās zināšanas pielietos praksē – dosies misijā, kur kopā ar savu komandu risinās dažādus praktiskus uzdevumus. „Zaļās nakts” noslēgumā noskaidros prasmīgāko planētas glābēju komandu, kas balvā saņems 250 Ls dāvanu karti atpūtas kompleksā „Milzkalns”.

Lai piedalītos „Zaļajā naktī”, nepieciešams izveidot piecu drosmīgu studentu komandu un līdz 20.novembra plkst.24:00 aizpildīt reģistrācijas anketu www.zalais.lv, atbildot uz jautājumiem par vidi un cilvēku tajā. Uzaicinājumu dalībai pasākumā saņems 20 zinošākās komandas.

Izmantota Līgas Ivanovas sagatavotā informācija.