Dāvini Ziemassvētkos Pasaules Dabas Fonda ziedojumu kartes

© Gaston Lacombe / Pasaules Dabas Fonds

Vai esi vērtīgas un paliekošas Ziemassvētku dāvanas meklējumos? Iegādājies ziedojumu karti Pasaules Dabas Fondam (ziedojuma summa pēc Tavas izvēles) un dāvini svētkos ne tikai sev mīļajiem, bet arī Latvijas dabai! Ziedojumu kartes iespējams iegūt Pasaules Dabas Fonda birojā Rīgā, Elizabetes ielā 8-4, veicot apmaksu iepriekš elektroniski vai skaidrā naudā! Iegūtie līdzekļi tiek izmantoti projektiem mežu un jūras aizsardzībā, kā arī lielo zālēdāju populāciju atjaunošanai Latvijā.

Datums: dec 1, 2016

Vai esi vērtīgas un paliekošas Ziemassvētku dāvanas meklējumos? Iegādājies ziedojumu karti Pasaules Dabas Fondam (ziedojuma summa pēc Tavas izvēles) un dāvini svētkos ne tikai sev mīļajiem, bet arī Latvijas dabai! Ziedojumu kartes iespējams iegūt Pasaules Dabas Fonda birojā Rīgā, Elizabetes ielā 8-4, veicot apmaksu iepriekš elektroniski vai skaidrā naudā. Iegūtie līdzekļi tiek izmantoti projektiem mežu un jūras aizsardzībā, kā arī lielo zālēdāju populāciju atjaunošanai Latvijā.

Norēķinies par ziedojumu karti, veicot pārskaitījumu uz Pasaules Dabas Fonda kontu, norādot maksājumu mērķi Ziedojumu karte X Eiro vertībā, vai ziedo skaidrā naudā Pasaules Dabas Fonda birojā.

PASAULES DABAS FONDS
Reģ. nr. 40008067839
AS "SEB Banka", Rīdzenes fil.
Bankas kods: UNLALV2X
Konta Nr.: LV83UNLA0050002304077

 

Pirms Ziemassvētku laikā ziedojumu kartes iespējams saņemt Pasaules Dabas Fonda birojā no plkst. 10:00 līdz 17:00.  Pirms ierašanās Pasaules Dabas Fonda birojā, aicinām to saskaņot, zvanot uz biroja tālruni 67505640 vai 26301553.

Ziedojumu karti ar izvēlēto ziedojuma summu varam nosūtīt Jums arī elektroniski! Saziņai: info@pdf.lv vai 67505640

Priecīgus, mierpilnus un harmoniskus svētkus!