Pasaules Dabas Fonds un Tetra Pak Latvia viesojas vairākās Latvijas vidusskolās

Tuvojoties ikgadējai akcijai "Zemes Stunda 2017", Pasaules Dabas Fonds un Tetra Pak Latvija viesojās vairākās Latvijas vidusskolās.
Datums: mar 1, 2017

"Zemes Stunda" ir lielākā vides aizsardzības akcija, kuras laikā iedzīvotāji, institūcijas, uzņēmumi, organizācijas ir aicināti simboliski uz vienu stundu izslēgt elektrību, tādējādi paužot savu atbalstu vides un klimata pārmaiņu problemātikai un nepieciešamajiem risinājumiem. Akcijas laikā visā Latvijā tiek rīkoti dažādi pasākumi, koncerti un aktivitātes.

Šogad, pateicoties Tetra Pak Latvija atbalstam, Pasaules Dabas Fonds un Tetra Pak Baltijas projektu vadītāja vides jautājumos Marija Slaidiņa devās uz vairākām Latvijas skolām, kurās stāstīja par klimata pārmaiņām un katra individuālajām iespējām tās mazināt. Pārstāvji viesojās Babītes, Ropažu, Baldones, Ulbrokas un Olaines 1. vidusskolā, kur tikās ar 9. līdz 11. klases skolēniem.

Šogad Zemes Stunda notiks 25. martā, laikā no plkst. 20:30 līdz plkst. 21:30. Centrālais Zemes Stundas pasākums būs koncerts Rīgā, mākslas centrā Kim?, kurā tiks paziņoti arī konkursa "Klimata vēstnieks 2017" uzvarētāji.