PDF aicina uz diskusiju Daugavpils Universitātē par dabas bagātībām

24. maijā Daugavpils Universitātē plkst. 14:00 ikviens interesents ir aicināts uz Pasaules Dabas Fonda organizētu diskusiju “Latvijas simtgades dabas deklarācija”.

Datums: mai 19, 2017

Diskusijā tiks spriests par Latvijas dabas vērtībām, nākotni un izaicinājumiem, kuri mūs sagaida. Tā tiek īstenota projekta “Latvijas simtgades dabas deklarācija” ietvaros, kas veltīts Latvijas simtgadei. Diskusija notiks Daugavpils Universitātes Konferenču zālē (Vienības iela 13). Diskusiju vadīs Pasaules Dabas Fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs un publicists Dainis Īvāns.

“Latvijas simtgade ir notikums, kas veicina pārdomāt vēsturi, stiprināt pilsoņu saiti ar savu valsti un tās vērtībām. Daba ir viena no šīm vērtībām, kuru nereti steidzīgajā gadsimtā uztveram kā līdzekli kāda mērķa sasniegšanai,” norāda Uģis Rotbergs.

Projekts “Latvijas simtgades dabas deklarācija” veltīts Latvijas simtgadei un tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu.