Ilgtspējīga attīstība - kas tas ir?

Otrdien, 17.oktobrī plkst.18:00 Pasaules Dabas Fonda birojā aicinām uz tikšanos mūsu draugus, brīvprātīgos un atbalstītājus – šoreiz, lai klausītos Uģa Rotberga lekciju par ilgtspējīgu attīstību & kopīgi domātu par to, kā un vai tas notiek Latvijā un pasaulē. Droši piebiedrojies, bet pirms tam, lūdzu, piesakies (67505640)!

Datums: jan 16, 2012

Otrdien, 17.oktobrī plkst.18:00 Pasaules Dabas Fonda birojā aicinām uz tikšanos mūsu draugus, brīvprātīgos un atbalstītājus – šoreiz, lai klausītos Uģa Rotberga lekciju par ilgtspējīgu attīstību & kopīgi domātu par to, kā un vai tas notiek Latvijā un pasaulē. Droši piebiedrojies, bet pirms tam, lūdzu, piesakies (67505640 vai info@pdf.lv)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktivitāte notiek projekta: „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” laikā. Informācija par projektu. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.