PDF piedalās Liepājas Universitātes „Eco dienā”

16. februārī plkst. 12.00 Liepājas Universitātes Aktu zālē notiks pasākums „Eco diena”, ko rīko LiepU Studentu padome sadarbībā ar Latvijā zināmām vides aizsardzības un izglītības organizācijām un uzņēmumiem ar mērķi izglītot studentus un citus interesentus par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Datums: feb 15, 2012

Š.g. 16. februārī plkst. 12.00 Liepājas Universitātes Aktu zālē notiks pasākums „Eco diena”, ko rīko LiepU Studentu padome sadarbībā ar Latvijā zināmām vides aizsardzības un izglītības organizācijām un uzņēmumiem ar mērķi izglītot studentus un citus interesentus par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša un daudzveidīga programma, kurā paredzētas gan lekcijas, gan dažādas aktivitātes. Plkst. 12.00 uzstāsies žurnāla „Vides Vēstis” galvenā redaktore Anitra Tooma ar lekciju „Ekodzīve: svešvārds, jaunākā mode vai iespēja izdzīvot?”, bet plkst. 13.30 būs iespēja dzirdēt dabas pētnieka Vilņa Skujas lekciju „Bioloģiskā daudzveidība – paralēlās pasaules tepat līdzās, māka sadzīvot”.

No plkst. 15.00 apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas interaktīvas nodarbības un aktivitātes, kurās varēs iepazīties ar atkritumu pārstrādi, ekonomiskajām spuldzēm, mežu u.c. tēmām. Interesenti varēs noteikt savu ietekmi uz vidi, izmērot savas ekoloģiskās pēdas nospiedumu, kā arī būs iespēja pašiem pagatavot veselīgu kokteili, minoties ar Elektrolux veloblenderi.

„Eco dienas” apmeklētājiem būs lieliska iespēja laikā no plkst.15.00 līdz 17.00 atnest sev nevajadzīgas lietas, lai nodotu tās labdarības veikala „Otrā elpa” gādīgajās rokās, veicinot vides aizsardzību un sociālo atbildību.

Pasākuma laikā notiks arī dažādi konkursi un viktorīnas, kurās varēs laimēt vērtīgas balvas no atbalstītājiem. „Eco dienā” laipni gaidīts ikviens interesents!

 

 

Aktivitāte notiek projekta: „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” laikā. Informācija par projektu. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.