Uzsākam īstenot jaunu projektu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursā nevalstiskajām organizācijām finansiāli atbalstījis Pasaules Dabas Fonda projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kura mērķis ir izveidot kvalitatīva vides NVO brīvprātīgā darba iespējas.

Datums: mar 8, 2012

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursā nevalstiskajām organizācijām finansiāli atbalstījis Pasaules Dabas Fonda projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kura mērķis ir izveidot kvalitatīva vides NVO brīvprātīgā darba iespējas, ar domu uzlabot Rīgas sabiedrības (pamatā jauniešu) izglītību par vides jautājumiem, dot iespēju pašiem iesaistīties procesu ietekmēšanā, veidot domubiedru grupu, stiprināt viņu pilsonisko līdzdalību un veicināt iegūto zināšanu tālāku izplatīšanu.

Projekta ietvaros notiks 8 lekcijas par vides jautājumu un brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšanas tēmu. Pirmā lekcija paredzēta 20. martā par Baltijas jūras jautājumiem. Turpmākās lekcijas notiks katra mēneša trešajā otrdienā no marta līdz pat oktobrim. Projekta ietvaros tiks izdots arī informatīvs buklets par vides NVO brīvprātīgā darba iespējām un pieredzi „Pasaules Dabas Fondā”.

Vēlies pievienoties Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo kustībai? Aizpildi Brīvprātīgā darba pieteikuma anketu un nosūti uz e-pastu info@pdf.lv.