Pavasara nakts koncerts Zemes stundā

Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus” aicina uz “Pavasara nakts koncertu” š.g. 31. martā Rīgā, Sv. Pētera baznīcā plkst. 21:00. “Pavasara nakts koncerts” notiek dienā, kad visa pasaule sadodas rokās, lai domātu par enerģijas un resursu taupīšanu un vides saudzēšanu ikdienā Zemes labā, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu. Kora uzstāšanās neierasti vēlajā vakara stundā klausītājus mudinās sajust sevī gaismu un mīlestību uz dzīvo mums apkārt un vienam otrā.

Datums: mar 21, 2012

Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus” aicina uz “Pavasara nakts koncertu” š.g. 31. martā Rīgā, Sv. Pētera baznīcā plkst. 21:00.

“Pavasara nakts koncerts” notiek dienā, kad visa pasaule sadodas rokās, lai domātu par enerģijas un resursu taupīšanu un vides saudzēšanu ikdienā Zemes labā, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu. Kora uzstāšanās neierasti vēlajā vakara stundā klausītājus mudinās sajust sevī gaismu un mīlestību uz dzīvo mums apkārt un vienam otrā.

Baznīcā koncerta laikā būs īpaša atmosfēra, ko radīs sveču gaisma un mūžam neizsmeļamais gaismas avots - mūzika. Koris “Juventus” klausītājiem dāvās noskaņu, kurā atvērties gan liegam pavasara romantismam, ko komponists J. Lūsēns atklāj dzejnieka F.Bārdas dzejā, gan ļauties harmonijai un līdzsvaram, kas dzimst M. Einfeldes un E. Whitacre mūzikā. Koncerta programmā pavasara sajūtas raisīs skaņdarbi arī no tādiem pašmāju un pasaules komponistiem kā A. Dzenītis, A. Kuprisa, J. Tavener un E. Rautavaara.

Diriģenti - J. Petrovskis un M. Imants, vokālais pedagogs, soliste - I. Romancāne, koncertmeistare - I. Dzērve. Koncertā piedalās Ē. Kiršfelds (čells) un E. Mundeciema (flauta). Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās un pirms koncerta. Ieejas maksa: 2.00 LVL.

Koncertu atbalsta un par kora aktivitāti priecājas “Pasaules Dabas Fonds” - viena no lielākajām vides aizsardzības organizācijām Latvijā un akcija “Zemes stunda”, kas ir pasaulē lielākā vides tēmai veltīta brīvprātīgā akcija. Šogad Zemes stunda notiek 31. martā no 20:30 - 21:30.  Vairāk: www.pdf.lv