Aicinām uz lekciju par ekoloģisko pēdu

Pasaules Dabas Fonds ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu turpina īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā” un aicina uz otro lekciju projekta ietvaros, kuras tēma būs ekoloģiskās pēdas nospiedums.

Datums: apr 12, 2012

Lekcija notiks 17. aprīlī un tajā tiks aplūkota tēma par ekoloģiskās pēdas nospiedumu, tā mērīšanu, kalkulatoru un ikdienas iespējām to samazināt. Lekciju vadīs  biedrības „Zaļā brīvība” pārstāvis un vides eksperts Jānis Brizga.

Nodarbība – lekcija paredzēta visiem vides NVO brīvprātīgā darba interesentiem, kas ir aizpildījuši nodibinājuma brīvprātīgā darba pieteikuma anketu un nosūtījuši uz e-pasta adresi info@pdf.lv kopā ar pieteikumu nodarbībai. Pieteikties var līdz 16. aprīlim, taču vietu skaits ir ierobežots. Anketa atrodama: http://www.pdf.lv/lv_LV/iesaisties-un-atbalsti/brivpratigais-darbs

Izrēķini savu ekoloģiskās pēdas nospieduma lielumu!

______
Nodibinājums „Pasaules Dabas Fonds” ar 2012. gada 1. martu uzsāk īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros un aicina esošos brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO uz otro nodarbību projekta ietvaros.

Projekta ietvaros paredzētas 8 nodarbības – lekcijas brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšanai gan no zināšanu par dabas jautājumiem puses, gan personīgās izaugsmes puses. Nodarbībās tiks skatīti ar Baltijas jūras, mežu aizsardzību saistīti jautājumi, ekoloģiskās pēdas nospieduma un lielo zālēdāju, kā arī ilgtspējīgas attīstības tēmas. Tāpat daļa nodarbību tiks veltīta komandas stiprināšanas un prezentācijas prasmju attīstīšanai, kas lieti noderēs darbā ar citiem interesentiem par dabas aizsardzību. „Pasaules Dabas Fonds” cer, ka, projektam noslēdzoties, pieaugs vides jautājumos zinošu brīvprātīgo skaits, kas spēs ar aktuālajiem jautājumiem stāstīt un izglītot arī pārējo sabiedrību.