ES dārza svētki!


12. maijā Vērmanes dārzā no 12:00 - 18:00 Rīgā notiks tradicionālais Eiropas Savienības dārza svētku pasākumus, kurā arī šogad ar savām aktivitātēm piedalīsies Pasaules Dabas Fonds .

Datums: mai 11, 2012

12. maijā Vērmanes dārzā no 12:00 - 18:00 Rīgā notiks tradicionālais Eiropas Savienības dārza svētku pasākumus, kurā arī šogad ar savām aktivitātēm piedalīsies Pasaules Dabas Fonds .

Jau ceturto gadu Eiropas Savienības (ES) dārza svētki pulcēs visu paaudžu rīdziniekus un pilsētas viesus, un šogad to mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādu sabiedrības grupu sadarbību un runāt par iespēju realizēt sevi un ieņemt aktīvu dzīves pozīciju neatkarīgi no vecuma.

ES dārza svētki sāksies plkst. 12:00 ar muzikālu gājienu un tematisko telšu svinīgo atklāšanu Vērmanes dārzā. Visas dienas garumā darbosies desmit tematiskās teltis: „Digitālā Eiropa”, „Radošā Eiropa”, „Jaunatne kustībā”, „Zaļā Eiropa”, „Ražojošā Eiropa”, „Darbīgā Eiropa”, „Turīgā Eiropa”, „ES māja”, „Rīga|2014” un „Dānijas prezidentūra ES Padomē”. Tajās ikviens varēs iegūt informāciju par aktīvu līdzdarbošanos, „zaļu” domāšanu, karjeras un izglītības iespējām, pacientu tiesībām, tiešmaksājumiem, lauksaimniecības un rūpniecības attīstības tendencēm un citām aktuālām jomām, turklāt visu paaudžu svētku viesiem būs iespēja piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, spēlēs un izglītojošās nodarbībās. Īpaši padomāts par pašiem mazākajiem svētku dalībniekiem – vairākās teltīs plānotas jautras un izglītojošas aktivitātes tieši bērniem. Visas dienas garumā līdz pat plkst. 18:00 Vērmanes dārza estrādē uzstāsies skatuves mākslinieki no Latvijas, Polijas, Čehijas, Zviedrijas un Lietuvas. Darbosies arī brīvā skatuve, uz kuras muzicēs, dejos un teātri spēlēs dažādu paaudžu mākslinieki.

Pasaules Dabas Fonds darbosies „Zaļās Eiropas” teltī un aicina ikvienu ciemos no 15:00 – 18:00!
Nāciet ciemos!

 

Aktivitāte notiek projekta: „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” laikā. Informācija par projektu. 92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.