Aicinām uz lekciju par videi draudzīgu meža apsaimniekošanu

Lekcija par videi draudzīgu meža apsaimniekošanu, videi draudzīgas koksnes un koka produktu izvēli 22. maijā 18:00 Pasaules Dabas Fonda birojā.

Datums: mai 15, 2012

Pasaules Dabas Fonds ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu turpina īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā” un aicina uz trešo lekciju projekta ietvaros, kuras tēma būs par videi draudzīgu meža apsaimniekošanu. Stāstīs, rādīs un uz jautājumiem atbildēs Pasaules Dabas Fonda direktors un meža programmas vadītājs Jānis Rozītis.

Nodarbība – lekcija paredzēta visiem vides NVO brīvprātīgā darba un citu aktivitāšu  interesentiem. Pieteikties var līdz 21. maijam, rakstot uz info@pdf.lv. Vietu skaits ir ierobežots.
Kā saimniekot mežā videi draudzīgi? Kā nenodarīt mežam pāri? Kā izvēlēties videi draudzīgus koksnes produktus ikdienā? Kāda ir situācija Latvijas mežos?  Kas ir FSC? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem saņemsi, ja atnāksi un interesēsies!
______
Nodibinājums „Pasaules Dabas Fonds” ar 2012. gada 1. martu uzsācis īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros un aicina esošos brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO uz otro nodarbību projekta ietvaros.

Projekta ietvaros paredzētas 8 nodarbības – lekcijas brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšanai gan no zināšanu par dabas jautājumiem puses, gan personīgās izaugsmes puses. Nodarbībās tiks skatīti ar Baltijas jūras, mežu aizsardzību saistīti jautājumi, ekoloģiskās pēdas nospieduma un lielo zālēdāju, kā arī ilgtspējīgas attīstības tēmas. Tāpat daļa nodarbību tiks veltīta komandas stiprināšanas un prezentācijas prasmju attīstīšanai, kas lieti noderēs darbā ar citiem interesentiem par dabas aizsardzību. „Pasaules Dabas Fonds” cer, ka, projektam noslēdzoties, pieaugs vides jautājumos zinošu brīvprātīgo skaits, kas spēs ar aktuālajiem jautājumiem stāstīt un izglītot arī pārējo sabiedrību.