Pasaules Dabas Fonds piedalīsies „Mēs – pilsētai ceRīgai”

1. jūnijā no 12:00 – 17:00 gaidīsim ciemos Vērmanes dārzā, kur aicināsim darboties Pasaules Dabas Fonda darbnīcā svētku koncerta „Par zaļu pat vēl zaļāks” laikā.

Datums: mai 21, 2012

1. jūnijā, Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, Vērmanes dārzā no plkst. 10.00 – 17.00 notiks grandiozs muzikālo un deju kolektīvu koncerts „Par zaļu pat vēl zaļāks”, kura mērķis šogad ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un zaļo domāšanu. Šis koncerts notiek Rīgas bērnu un jauniešu Dziedāšanas svētku „Mēs – pilsētai ceRīgai” ietvaros.

Uz lielās skatuves uzstāsies šī gada vokālā konkursa „Balsis” un Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa laureāti, kā arī pieaicinātie viesi ar dažādiem paraugdemonstrējumiem.
Savukārt uz mazās skatuves uzstāsies labākie Rīgas skolu instrumentālie ansambļi, teātris „Zīļuks” un atraktīvie Māra Pūra stepa dejotāji. Tieši uz mazās skatuves būs iespējams redzēt jaunos, potenciālos populārās mūzikas izpildītājus, piemēram, Adriana Kukuvasa skolotos ģitāristus. Talantīgu bērnu Latvijā netrūkst, tāpēc laiks iepazīties arī Tev ar jauniem talantiem un topošajiem mūziķiem!
Skvērā pie Vernisāžas, kopā ar klasiskās mūzikas ansambļiem, darbosies J.Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņi, kuri ieskicēs svētku notikumus. Iespējams, arī tu vari iemūžināt savu pēcpusdienu kādā grafikā vai pastelī. Šajā skvērā pēcpusdienā jaunieši apstādinās laiku, lai sajustu, baudītu un ieklausītos.

Paralēli koncertam darbosies 13 dažādas darbnīcas. Radošās aktivitātes piedāvās: L&T un Ekoskolas darbnīca; Ziedot.lv radošā rotaļlietu darbnīca; Palīdzēsim.lv ar personificēto metāla nozīmīšu darbnīcu; Homo ecos ar tetrapaku maciņu radošo darbnīcu; „Zaļā brīvība” skaidros ilgtspējīga dzīvesveida tematiku; Lieliskadavana.lv ar radošo foto ateljē darbnīcu; „Dzērvenes veselībai un labsajūtai” – superogas degustācija; Rīgas Pašvaldības policijas darbnīca; Pasaules Dabas Fondu pārstāvēs Panda ar ekoloģiskās pēdas rēķināšanas kalkulatoru un citām aktivitātēm; Dabas muzejs palīdzēs atpazīt meža zvērus; Dabas aizsardzības pārvalde ar foto salonu “Iekļaujies dabā”; Māmiņu apvienība “Babyroom” piedāvās gan zīmēt, gan vingrot, gan klausīties pasakas.
Svētkus aicināti apmeklēt visi interesenti!

Koncertu „Par zaļu pat vēl zaļāks” rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un BJC „Bolderāja”.
Informāciju sagatavoja: Zane Goiževska – Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pilsētas pasākumu organizatore, tālr.: 27006023, e-pasts: zane.goizevska@riga.lv

______________________
Pasaules Dabas Fonda darbību 2012. gadā atbalsta Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību projekta „Pilsoniskās sabiedrības padziļināta attīstīšana kvalitatīvai dalībai interešu aizstāvībā vides un dabas aizsardzības jomā” ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.