Kas ir sumbrs un vai viņam ir vieta Latvijā?

Pasaules Dabas Fonds aicina uz lekciju par lielajiem savvaļas zālēdājiem! 19. jūnijā plkst. 18:00 Pasaules Dabas Fonds aicina uz lekciju-diskusiju par lielajiem zālēdājiem – savvaļas zirgiem, tauriem un sumbriem – to nozīmi Latvijas dabā, kā piemēru minot dabas parku "Pape". Pieteikties aicinām līdz 18. jūnijam, rakstot uz info@pdf.lv vai zvanot 67505640

Datums: jūn 6, 2012

19. jūnijā plkst. 18:00 Pasaules Dabas Fonds aicina uz lekciju-diskusiju par lielajiem zālēdājiem – savvaļas zirgiem, tauriem, sumbriem – to nozīmi Latvijas dabā un Papes demonstrējumu teritoriju.

Lekcija notiek projekta „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā” ietvaros, kuru Pasaules Dabas Fonds īsteno ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Šī ir jau ceturtā tikšanās par vides aizsardzībai veltītiem jautājumiem un par lielajiem savvaļas zālēdājiem stāstīs  un uz jautājumiem atbildēs Pasaules Dabas Fonda lauku attīstības programmas vadītājs Ints Mednis.

Lekcija-diskusija paredzēta visiem vides NVO brīvprātīgā darba un citu aktivitāšu interesentiem. Pieteikties aicinām līdz 18. jūnijam, rakstot uz info@pdf.lv vai zvanot 67505640. Pasākuma norises vieta – Pasaules Dabas Fonda birojs, Elizabetes ielā 8-4. Vietu skaits ir ierobežots.

 

***

Nodibinājums „Pasaules Dabas Fonds” ar 2012. gada 1. martu uzsācis īstenot projektu „Vides NVO brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšana Rīgā”, kuru finansiāli atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments „Sabiedrības integrācijas programmas” projektu konkursa ietvaros un aicina esošos brīvprātīgos un rīdziniekus, kam interesē brīvprātīgo darbs vides NVO uz otro nodarbību projekta ietvaros.

Projekta ietvaros paredzētas 8 nodarbības – lekcijas brīvprātīgā darba kvalitātes stiprināšanai gan no zināšanu par dabas jautājumiem puses, gan personīgās izaugsmes puses. Nodarbībās tiks skatīti ar Baltijas jūras, mežu aizsardzību saistīti jautājumi, ekoloģiskās pēdas nospieduma un lielo zālēdāju, kā arī ilgtspējīgas attīstības tēmas. Tāpat daļa nodarbību tiks veltīta komandas stiprināšanas un prezentācijas prasmju attīstīšanai, kas lieti noderēs darbā ar citiem interesentiem par dabas aizsardzību. „Pasaules Dabas Fonds” cer, ka, projektam noslēdzoties, pieaugs vides jautājumos zinošu brīvprātīgo skaits, kas spēs ar aktuālajiem jautājumiem stāstīt un izglītot arī pārējo sabiedrību.